Hardcase HN6CYM20 Pevný obal na činely

Značka: Hardcase Náš kód: 100000507338

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje predajcaDoprava zadarmo

Hardcase HN6CYM20 Pevný obal na činely

Pevný obal na činely. HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Celý popis

93.9
93,90 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
63,90 €
Viac info tu

Náš kód: 100000507338

Popis

Popis produktu

HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak obaly Hardcase ponúkajú len to najlepšie.

Všetko sa začína použitím extrémne pevného plastu, ktorého odolnosť proti mechanickému poškodeniu zvyšuje inteligentný dizajn zaručujúci aj vodotesnosť. Každý obal Hardcase je vybavený spoľahlivými kolieskami, pohodlnými držadlami a rúčkami a pevnými upínacími opaskami. Isté uloženie nástroja zaisťuje vnútorné vyloženie tlmiacou penou. Obal je možné celkom pevne zamknúť a veko je možné upraviť tak, aby bol nástroj celkom spoľahlivo zafixovaný.

Puzdrá je možné skladať na seba a prípadne aj do seba. Skladnosť a stabilita je tak naozaj veľmi dobrá. Pre poriadok sú všetky obaly vybavené štítkom.

Tento obal je určený na činely do priemeru 20 palcov, uložiť ich je možné až 6.

Parametry

  • Priemer:20 "
  • Farba výrobcu:Black
  • Farba:Černá

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ obalu case pro činely
Farba černá
Druh obalu pevný obal na bicie
Veľkosť 20 Palec