Hardcase HN14S Pevný obal na snare bubienok

Značka: Hardcase Náš kód: 100000507362

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Hardcase HN14S Pevný obal na snare bubienok

Pevný obal na snare bubienok. HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Celý popis

80
80 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
50 €
Viac info tu

Náš kód: 100000507362

Popis

Popis produktu

HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak obaly Hardcase ponúkajú len to najlepšie.

Všetko sa začína použitím extrémne pevného plastu, ktorého odolnosť proti mechanickému poškodeniu zvyšuje inteligentný dizajn zaručujúci aj vodotesnosť. Každý obal Hardcase je vybavený spoľahlivými kolieskami, pohodlnými držadlami a rúčkami a pevnými upínacími opaskami. Isté uloženie nástroja zaisťuje vnútorné vyloženie tlmiacou penou. Obal je možné celkom pevne zamknúť a veko je možné upraviť tak, aby bol nástroj celkom spoľahlivo zafixovaný.

Puzdrá je možné skladať na seba a prípadne aj do seba. Skladnosť a stabilita je tak naozaj veľmi dobrá. Pre poriadok sú všetky obaly vybavené štítkom.

Tento obal je určený na bubon typu tom s priemerom 14 palcov.

Parametry

  • Priemer:14 "
  • Farba výrobcu:Black
  • Farba:Černá
  • Minimálna výška obalu:5 "
  • Maximálna výška obalu:8 "

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ obalu case pre snare bubienok
Farba černá
Druh obalu pevný obal na bicie
Veľkosť 14 Palec