Hardcase HN14FT Pevný obal na floor tom

Značka: Hardcase Náš kód: 100000507343

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje predajcaDoprava zadarmo

Hardcase HN14FT Pevný obal na floor tom

Pevný obal na floor tom. HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak Hardcase ponúkajú len to najlepšie. Celý popis

86.9
86,90 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
56,90 €
Viac info tu

Náš kód: 100000507343

Popis

Popis produktu

HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak Hardcase ponúkajú len to najlepšie.

Všetko sa začína použitím extrémne pevného plastu, ktorého odolnosť voči mechanickému poškodeniu zvyšuje inteligentný dizajn zaručujúci aj vodotesnosť. Každý obal Hardcase je vybavený spoľahlivými kolieskami, pohodlnými držadlami a rúčkami a pevnými upínacími pásmi. Isté uloženie nástroja zaisťuje vnútorné vyloženie tlmiacou penou. Obaly je možné pevne uzamknúť a veko je možné upraviť tak, aby bol nástroj spoľahlivo zafixovaný.

Puzdrá je možné poskladať na seba a prípadne aj do seba. Skladnosť a stabilita je tak naozaj veľmi dobrá. Pre poriadok sú všetky obaly vybavené popisovateľným štítkom.

Tento obal je určený na bubon typu floor tom s priemerom 14 palcov.

Parametry

  • Priemer:14 "
  • Farba výrobcu:Black
  • Farba:Černá
  • Minimálna výška obalu:14 "
  • Maximálna výška obalu:14 "

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ obalu case pre tomy
Farba černá
Druh obalu pevný obal na bicie
Veľkosť 14 Palec