Hardcase HN12T Pevný obal na tom

Značka: Hardcase Náš kód: 100000521803

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje predajcaDoprava zadarmo

Hardcase HN12T Pevný obal na tom

Pevný obal na tom. HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak obaly Hardcase ponúkajú len to najlepšie. Celý popis

71.9
71,90 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
41,90 €
Viac info tu

Náš kód: 100000521803

Popis

Popis produktu

HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak obaly Hardcase ponúkajú len to najlepšie.

Všetko sa začína použitím extrémne pevného plastu, ktorého odolnosť proti mechanickému poškodeniu zvyšuje inteligentný dizajn zaručujúci aj vodotesnosť. Každý obal Hardcase je vybavený spoľahlivými kolieskami, pohodlnými držadlami a rúčkami a pevnými upínacími opaskami. Isté uloženie nástroja zaisťuje vnútorné vyloženie tlmiacou penou. Obal je možné celkom pevne zamknúť a veko je možné upraviť tak, aby bol nástroj celkom spoľahlivo zafixovaný.

Puzdrá je možné skladať na seba a prípadne aj do seba. Skladnosť a stabilita je tak naozaj veľmi dobrá. Pre poriadok sú všetky obaly vybavené štítkom.

Tento obal je určený na bubon typu tom s priemerom 12 palcov.

Parametry

  • Priemer:12 "
  • Farba výrobcu:Black
  • Farba:Černá
  • Minimálna výška obalu:8 "
  • Maximálna výška obalu:12 "

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ obalu case pre tomy
Farba černá
Druh obalu pevný obal na bicie
Veľkosť 12 Palec