Western Digital WD SSD Blue 3D NAND, 2,5" - 1TB (WDS100T2B0A)

Western Digital WD SSD Blue 3D NAND, 2,5" - 1TB (WDS100T2B0A)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitný SSD disk, kapacita 1 TB, rozhranie SATA 6 Gb/s, rýchlosť čítania/zápisu 560/530 MB/s, 3D NAND Flash, formát 2,5", vysoká odolnosť proti nárazom a otrasom, veľmi nízka spotreba energie. Celý popis
151,46 €
Vrátane RP a DPH
113,58 €
-25%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 3 kusy

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100004709437

Popis

WD BLUE 3D NAND SATA SSD

SSD disk WD Blue s technológiou 3D NAND SATA prináša vysokú kapacitu, vyššiu spoľahlivosť a bleskovú rýchlosť a uspokojí tak aj tie najvyššie požiadavky na výpočtový výkon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičková spoľahlivosť

SSD disk bez pohyblivých dielov zaisťuje ochranu pred stratou dát v prípade náhodného nárazu alebo upustenia disku. A vďaka vysokej hodnote strednej doby medzi poruchami (MTTF) a niekoľkým technológiám pre opravu chýb môžu SSD disky WD Blue 3D NAND SATA pomáhať chrániť dáta aj po ďalšie roky.

Rozsiahla kompatibilita

S certifikátom od laboratória WD Functional Integrity Testing Lab (FIT Lab) je u každého SSD disku WD Blue 3D NAND SATA overovaná kompatibilita s radom stolných a prenosných počítačov. Každý SSD disk WD Blue 3D NAND SATA prechádza náročným testovaním kompatibility a spoľahlivosti pre zaistenie, že spĺňa najvyššie štandardy značky WD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládací panel WD SSD a software Acronis na stiahnutie

Ovládací panel WD SSD umožňuje monitorovať voľnú kapacitu disku, jeho prevádzkovú teplotu, atribúty SMART a ďalšie ukazovatele. Softvér Acronis True Image WD Edition, ktorý je zdarma k dispozícii na stiahnutie, dokáže klonovať disky a zálohovať váš operačný systém, aplikácie, nastavenia a všetky vaše dáta.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Ide o kvalitný SSD disk s kapacitou 1 TB. Na pripojenie so zariadením využíva rozhranie SATA 6 Gb/s. Poskytuje rýchlosť čítania/zápisu 560/530 MB/s. Je vystavaný na 3D NAND Flash. Má formát 2,5". Poskytuje vysokú odolnosť proti nárazom a otrasom a veľmi nízku spotrebu energie.