Western Digital WD Red Plus (EFBX), 3,5" - 8TB (WD80EFBX)

Western Digital WD Red Plus (EFBX), 3,5" - 8TB (WD80EFBX)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pevný 3,5 "disk pre NAS, kapacita 8 TB, rýchlosť prenosu dát až 210 MB / s, vyrovnávacia pamäť 256 MB, rozhranie SATA III (6 Gb / s), rýchlosť 7 200 ot./min., Exkluzívna NASware 3.0 technológie , exkluzívne NASware 3.0 technológie, ideálne pre malé až stredne veľké NAS úložisko s až 8 pozíciami. Celý popis
250,50 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

6.12.2021 - 7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100065116835

Popis

WD Red Plus

Rad WD Red Plus je určená pre malé a stredne veľké firmy a je k dispozícii pre malé až stredne veľké prostredia NAS s až 8 pozíciami. Disky WD Red Plus sú navrhnuté tak, aby dokázali vo vašej firme zvládať zvýšené zaťaženie. Boli podrobené rozsiahlemu testovaniu a poskytuje sa na ne trojročná obmedzená záruka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo práve WD Red Plus

  • Rokmi preverená kvalita Western Digital
  • Vysoká stredná doba medzi chybami
  • Nahrávacie technológie CMR
  • Ochrana proti otrasom
  • Výber z radu kapacít
  • 3 roky záruka

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

NAS pre malé a stredne veľké firmy

Zaistite pre svoju firmu väčšiu efektivitu a produktivitu s pevnými diskami WD Red Plus pre systém NAS vybavený až 8 pozíciami. Disky WD Red Plus sa dodávajú so softvérom NASware 3.0, ktorý zvyšuje kompatibilitu systému, a tým umožňuje bezproblémovú integráciu s existujúcou infraštruktúrou siete. Navýšte hodnotu svojej firmy. Umožnite zamestnancom rýchlo a spoľahlivo zdieľať súbory a zálohovať priečinky pomocou pevných NAS diskov WD Red Plus vo vašom riešení NAS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Exkluzívna technológia NASware 3.0

Exkluzívna pokročilá technológia firmvéru NASware 3.0 ponúka bezproblémovú integráciu, robustnú ochranu dát a optimálny výkon v systémoch pracujúcich v náročnom prostredí NAS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zaisťuje optimálnu kompatibilitu NAS

Disky pre stolné počítače nie sú konštruované pre systém NAS. Disky WD Red Plus s technológiou NASware tento predpoklad spĺňajú. Ich exkluzívna technológia vás zbaví dohadov ohľadom výberu jednotky a vyrovnáva výkon a spoľahlivosť v prostrediach NAS a RAID. Jednoducho povedané, WD Red Plus je najkompatibilnejšie jednotka dostupná pre malé až stredne veľké NAS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o pevný disk veľkosti 3,5 "s kapacitou 8 TB určený pre NAS server. Dosahuje rýchlosť prenosu dát až 210 MB / s. Disk je vybavený vyrovnávacou pamäťou s veľkosťou 256 MB a disponuje rýchlym rozhraním SATA III (6 Gb / s) a rýchlosťou 7200 otáčok za minútu. Ponúka exkluzívne NASware 3.0 technológiu a je ideálny pre malé až stredne veľké NAS úložisko s až 8 pozíciami. Poskytuje vyšší strednú dobu medzi chybami (MTBF) až 1 milión hodín.