Western Digital WD Red (EFAX) , 3,5" - 6TB WD60EFAX

Western Digital WD Red (EFAX) , 3,5" - 6TB WD60EFAX

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pevný 3,5" disk pre NAS WD RED, kapacita 6TB, vyrovnávacia pamäť 256 MB, rozhranie SATA III (6 Gb/s), rýchlosť 5 4000 ot./min, exkluzívna NASware 3.0 technológia, ideálny pre malé NAS uložiská s 1 až 8 pozíciami, vyššia stredná doba medzi chybami (MTBF) až 1 milión hodín. Celý popis
211,63 €
Vrátane RP a DPH
167,65 €
-20%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100004571441

Popis

WD Red

Máte k dispozícii disk WD Red pre každý kompatibilný systém NAS, ktorý vám pomôže splniť vaše potreby v oblasti úložiska dát. Úložisko WD Red poskytuje celé rady riešení pre zákaznikov, ktorí hľadajú najlepšie úložisko NAS s najlepším výkonom. Disky WD Red vytvorené pre systémy NAS s jednou až ôsmimi pozíciami vám ponúkajú možnosť uložiť vaše vzácne dáta do jednej výkonnej jednotky. S WD Red ste pripravení na to, čo príde. 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo práve WD Red

  • Rokmi overená kvalita Western Digital
  • Vysoká stredná doba medzi chybami 
  • Vysoká kapacita
  • 3 roky záruka

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Úložisko NAS pre domácnosti a malé firmy

Streamujte, zálohujte, usporadúvajte a plynule zdieľajte digitálny obsah do televízie, počítača a ďalších médií. Technológia NASware zvyšuje kompatibilitu diskov so systémom NAS a zaisťuje tak lepšie prehrávanie vo vašich zariadeniach. Firmy sa usilujú o dosiahnutie vyššej produktivity a efektivity – to sú dva z hlavných princípov, ktoré sú súčasťou dizajnu disku WD Red. Zdieľajte a zálohujte súbory rýchlosťou, akú vaša firma požaduje, s diskom WD Red v prostredí NAS. 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Udržte disku chladnú hlavu

Stále zapnuté prostredie systému NAS nebo RAID ponúka výmenu za prevádzky. Disky WD Red boly navrhnuté pre tichú a chladnú prevádzku a optimálnu kompatibilitu v náročných prostrediach s nepretržitou chodom. 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti 

Ide o pevný disk veľkosti 3,5" s kapacitou 6 TB určený pre NAS servery. Disk je vybavený vyrovnávacou pamäťou o veľkosti 256 MB a disponuje rýchlym rozhraním SATA III (6 Gb/s) a rýchlosťou 5400 otáčok za minútu. Ponúka exkluzívny NASware 3.0 technológie a je ideálny pre malé NAS úložiská s 1 až 8 pozíciami. Poskytuje vyššiu strednú dobu medzi chybami (MTBF) až 1 milión hodín.