Western Digital WD Purple (PURZ), 3,5" - 6TB (WD60PURZ)

Western Digital WD Purple (PURZ), 3,5" - 6TB (WD60PURZ)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pevný disk určený pre dohľdové systémy, veľkosť 3,5", kapacita 6 TB, rozhranie SATA 6 Gb/s, 5 400 ot./min, prenosová rýchlosť 175 MB/s, vyrovnávacia pamäť 64 MB, podpora až 64 kamier, ročné pracovné zaťaženie 180 TB. Celý popis
177,12 €
Vrátane RP a DPH
174 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

6.12.2021 - 7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100004571413

Popis

WD Purple

Disky WD Purple sú navrhnuté pre dohľadové systémy v domácnostiach, domácich kanceláriách a malých firmách vybavených až 64 kamerami s vysokým rozlíšením

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aký je rozdiel medzi stolným diskom a diskom WD Purple? 

Disk WD Purple je určený najmä pre riešenie dohľadových systémov DVR a NVR s nepretržitou prevádzkou a je optimalizovaný o technológiu AllFrame 4K™ pre zaistenie prehrávania a výkonu systému. Disky WD purple podporučjú až trojnásobné pracovné zaťaženie v porovnaní so stolnými diskmi a zvládajú tak lepšie spracovávať vyššie nároky dohľadových systémov využívajúcich video. 

.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché zálohovanie a upgradovanie

Software Acronis True Image WD Edition, ktorý je zdarma k dispozícii k stiahnutiu, dokáže klonovať disky a zálohovať váš operačný systém, aplikácie, nastavenie a všetky vaše dáta. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Menej je viac

Nízka spotreba energie je v prostredí nepretržitej prevádzky s vysokou teplotou zásadná. Technológia IntelliSeek pomáha redukovať poškodenie v dôsledku okolitého hluku a vibrácií. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti 

Ide o pevný disk s kapacitou 6 TB a veľkosťou 3,5“ určený pre dohľadové systémy. Využíva rozhranie SATA 6 Gb/s. Pracuje pri 5 400 ot./min. Posyktuje prenosovú rýchlosť 175 MB/s. Je vybavený vyrovnávacou pamäťou 64 MB. Podporuje až 64 kamier. Jeho ročné pracovné zaťaženie je 180 TB.