Western Digital WD Purple (PURZ), 3,5" - 3TB (WD30PURZ)

Western Digital WD Purple (PURZ), 3,5" - 3TB (WD30PURZ)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pevný disk pre dohľadové systémy, veľkosť 3,5", kapacita 3 TB, rozhranie SATA 6 Gb/s, 5 400 otáčok za minútu, prenosová rýchlosť 145 MB/s, vyrovnávacia pamäť 64 MB, podpora až 64 kamier, ročné pracovné zaťaženie 180 TB. Celý popis
95,10 €
Vrátane RP a DPH
90,16 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 4 kusy

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100004571411

Popis

WD Purple

Disky WD Purple sú určené pre dohľadové systémy v domácnostiach, domácich kanceláriách a malých firmách s až 64 kamerami s vysokým rozlíšením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aký je rozdiel medzi diskom pre stolové počítače a diskom WD Purple?

Disk WD Purple je navrhnutý špeciálne pre riešenia nepretržitého dohľadu DVR a NVR a je optimalizovaný pomocou technológie AllFrame 4K™ na zabezpečenie prehrávania a výkonu systému. Disky WD Purple podporujú až trojnásobné pracovné zaťaženie v porovnaní so stolnými diskami, aby lepšie zvládli vyššie nároky dohľadových systémov založených na videu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché zálohovanie a aktualizácia

Softvér Acronis True Image WD Edition, ktorý je k dispozícii na bezplatné stiahnutie, dokáže klonovať disky a zálohovať operačný systém, aplikácie, nastavenia a všetky vaše údaje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Menej je viac

Nízka spotreba energie je nevyhnutná v prostredí s nepretržitou vysokou teplotou. Technológia IntelliSeek pomáha znižovať poškodenie spôsobené okolitým hlukom a vibráciami.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Ide o pevný disk s kapacitou 3,5" a kapacitou 3 TB určený pre dohľadové systémy. Používa rozhranie SATA 6 Gb/s. Pracuje pri 5 400 otáčkach za minútu. Poskytuje prenosovú rýchlosť 145 MB/s. Je vybavený 64 MB vyrovnávacou pamäťou. Podporuje až 64 kamier. Jeho ročné pracovné zaťaženie je 180 TB.