Western Digital WD Green 3D NAND, 2,5" - 240GB (WDS240G2G0A)

Western Digital WD Green 3D NAND, 2,5" - 240GB (WDS240G2G0A)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Jednotka SSD WD Green SATA III, formát 2.5", rozhranie SATA III 6Gb/s, kapacita 120 GB. Celý popis
35,89 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

6.12.2021 - 7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100004709305

Popis

Vylepšený výkon pre každodennú prevádzku

SSD disky WD Green vylepšujú každodennú prevádzku počítača alebo notebooku slušným výkonom a spoľahlivosťou. Technológia ukladania do medzipamäte SLC zvyšuje výkon pri zápise na SSD disk WD Green a umožní vám prechádzať web, hrať obľúbené hry alebo jednoducho spustiť systém počas chvíľky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká spoľahlivosť diskov

SSD disky WD Green sú ľahké a odolné voči otrasom, neobsahujú žiadne pohyblivé súčasti a chránia vás pred stratou dát z dôvodu náhodných nárazov a pádov. Každý SSD disk WD Green má certifikát od laboratórií WD Functional Integrity Testing Labs (F.I.T. Lab), ktorý dokazuje, že disk dosahuje najvyšších štandardov značky WD pre digitálne úložisko. A vzhľadom k tomu, že SSD disk WD Green neobsahuje žiadne pohyblivé súčasti, získate spoľahlivé úložisko, ktoré vám pri bežnom opotrebovávaní vydrží celé roky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Menšia spotreba. Viac zábavy

SSD disky WD Green patria medzi energeticky najúspornejšie disky na trhu. A pretože váš prenosný počítač spotrebuje menej energie, dlhšie vydrží.

Jednoduchý upgrade a záloha

SSD disky WD Green sú kompatibilné s väčšinou stolných a prenosných počítačov. Konkrétny kus je vyrobený vo formáte 2,5 palca / 7 mm pre jednoduchý a bezstarostný upgrade. Zadarmo si môžete stiahnuť ovládací panel WD SSD pre sledovanie stavu vášho disku a pomocou softvéru Acronis True Image WD Edition môžete klonovať disky.

Bezplatný riadiaci systém WD SSD

Pokročilá aplikácia s možnosťou stiahnutia ponúka sadu nástrojov, ktorá vám vždy umožní overiť stav SSD disku. Tento riadiaci panel WD SSD je k dispozícii zdarma a pomáha vám určiť napríklad model disku, verziu firmvéru, atribúty S.M.A.R.T. alebo to, koľko miesta vám na disku SSD WD Green zostáva.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Veľmi stabilná a rýchla SSD jednotka od Western Digital, ktorá je vhodná do moderných počítačov. Ponúka veľmi nízku spotrebu energie a dlhodobú prevádzku. Pre dáta má kapacitu 240 GB. Podporuje rozhranie SATA III 6Gb/s.