WD Blue - 1TB (10EZRZ)

Značka: WD Náš kód: 856366
WD Blue - 1TB (10EZRZ)

WD Blue - 1TB (10EZRZ)

Vysokokapacitný pevný disk veľkosti 3,5" s dobrou životnosťou pre bežné používanie, rozhranie SATA III 6 Gb/s, kapacita 1 TB, 5400 otáčok za minútu, 64MB cache. Celý popis

56
56 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
6 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

Pevný disk WD Blue

Pevné disky Western Digital sa vyznačujú vysokou kvalitou a životnosťou. Rad diskov Western Digital Blue je primárne určená pre bežné použitie v počítačoch alebo All in One systémoch.

WD kvalita

Pevné disky od Western Digital sa vyznačujú vysokou kvalitou. Výrobcovia WD vedia, ako je pre vás kvalita a spoľahlivosť dôležitá. Preto sa zameral na spoľahlivosť diskov, odolnosť a životnosť diskov. To všetko spĺňa pri zachovaní bežných funkcií a rozumného dizajnu.

Rada WD Blue

Tieto disky sú vyrobené za pomoci najnovších štandardov kvality a spoľahlivosti. Ich funkcie aj kapacity skvele vyhovujú nenáročným klientom očakávajúcich vysokú kvalitu spracovania podporenú najnovšími pracovnými postupmi pri výrobe so zahrnutými modernými technológiami.

Ako si správne vybrať disk od spoločnosti WD

Disky tejto spoločnosti sú všetky vyrábané osvedčeným postupom a ponúkajú užívateľovi maximálnu životnosť a spoľahlivosť. Napriek tomu sa medzi nimi nájde celý rad najrôznejších rozdielov, a preto svoje rady táto spoločnosť označila pomocou farieb. Modrá sa hodí pre každodenné použitie; zelená sa vyznačuje vysokou kapacitou; čiernu používajú známi hráči vďaka ich výkonu; červená rada pre použitie vo výkonných NAS systémoch a fialová pre tvorbu monitorovacích systémov.

Klúčové vlastnosti

Pevný disk WD Blue s kapacitou 1 TB a prevedením 3,5". Ľahko si tak uložíte veľké množstvo dát a aplikácií. Disk je vybavený vyrovnávacou pamäťou o veľkosti 64 MB a opatrený rýchlym rozhraním SATA III (6 Gb/s) a rýchlosť otáčok je 5400 RPM.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Prevedenie interné
Typ magnetický
Kapacita pevného disku 1000 GB
Formát pevného disku 3.5“
Rozhranie SATA 6Gb/s
Napájanie interná SATA
Rýchlosť otáčok 5400 ot./min
Raid edície HDD nie
Vyrovnávacia pamäť 64 MB
Šírka 101.6 mm
Výška 26.1 mm
Hĺbka 147 mm
Hmotnosť 440 g