Western Digital WD Red pre (FFBX), 3,5" - 8TB (WD8003FFBX)

Western Digital WD Red pre (FFBX), 3,5" - 8TB (WD8003FFBX)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pevný 3,5" disk pre NAS WD Red Pro, kapacita 8 TB, vyrovnávacia pamäť 256 MB, rozhranie SATA III (6 Gb/s), rýchlosť 7 200 ot./min., exkluzívna NASware 3.0 technológia, ideálny pre stredné až veľké NAS úložisko s až 16 pozíciami, vyššia stredná doba medzi chybami (MTBF) až 1 milión hodín. Celý popis
343,15 €
Vrátane RP a DPH
281,93 €
-17%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100004571437

Popis

WD Red Pro

Séria WD Red Pro je navrhnutá pre malé a stredne veľké firmy a je k dispozícii pre stredné až veľké prostredie NAS s až 24 pozíciami. Disky WD Red Pro sú navrhnuté tak, aby dokázali vo vašej firme zvládnuť zvýšenú záťaž, boli podrobené rozsiahlemu testovaniu a poskytuje sa na ne predĺžená päťročná obmedzená záruka

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo práve WD Red Pro

  • Rokmi overená kvalita  Western Digital
  • Vysoká stredná doba medzi chybami
  • Ochrana proti otrasom
  • Vysoká kapacita
  • 5 rokov záruka

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Úložisko NAS pre veľké firmy

Zabezpečte pre svoju firmu väčšiu efektivitu a produktivitu s pevnými diskami WD RED Pro pre systém NAS vybavený až 24 pozíciami. Disky WD Red Pro sú dodávané so softwarom NASware 3.0, ktorý zvyšuje kompatibilitu systému a tým umožňuje bezproblémovú integráciu s pôvodnou infraštruktúrou siete. Navýšte hodnotu svojej firmy. Umožnite zamestnancom rýchlo a spoľahlivo zdieľať súbory a zálohovať zložky pomocou pevných NAS diskov WD Red Pro vo vašom riešení NAS. 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Exkluzívna technológia NASware 3.0

Exkluzívna pokročilá technológia firmwaru NASware 3.0 ponúka bezproblémovú integráciu, robustnú ochranu dát a optimálny výkon v systémoch pracujúcich v náročnom prostredí úložiska NAS. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zabezpečte optimálnu kompatibilitu NAS

Disky pre stolné počítače nie sú konštruované pre systém NAS. Disky WD Red Pro s technológiou NASware tento predpoklad spĺňajú. Ich exkluzívna technológia vás zbaví dohadov ohľadne výberu jednotky a vyrovnáva výkon a spoľahlivosť v prostredí NAS a RAID. Jednoducho povedané, WD Red Pro je najviac kompatibilná jednotka dostupná pre stredné až veľké úložisko NAS. Séria WD Red Pro bola podrobená najrozsiahlejšiemu testovaniu kompatibility s partnerskými systémami NAS na trhu. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyššia ochrana NAS proti otrasom

Disky WD Red Pro sú vybavené senzorom otrasov s viac osami, ktoré automaticky rozpoznávajú jemné otrasy, a dynamickou technológiou Fly Height, ktorá úpravou funkcií čítania a zápisu ochráni vaše dáta. Táto kombinácia technológií ďalej chráni disky vo veľkom prostredí úložiska NAS s 1 až 24 pozíciami a pomáha zvyšovať ich spoľahlivosť. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti 

Ide o pevný disk veľkosti 3,5" s kapacitou 8 TB určený pre NAS servery. Disk je vybavený vyrovnávacou pamäťou o veľkosti 256 MB a disponuje rýchlym rozhraním SATA III (6 Gb/s) a rýchlosťou 7200 ot./min. Poskytuje exkluzívnu NASware 3.0 technológiu a je ideálny pre stredné až veľké úložiská s až 24 pozíciami. Poskytuje vyššiu strednú dobu medzi chybami (MTBF) až 1 milión hodín.