Western Digital WD Red (EFAX), 3,5" - 4TB WD40EFAX

Western Digital WD Red (EFAX), 3,5" - 4TB WD40EFAX

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pevný 3,5" disk pre NAS, kapacita 4 TB, vyrovnávacia pamäť 256 MB, rozhranie SATA III (6 Gb/s), rýchlosť 5 400 ot./min., Exkluzívna NASware 3.0 technológia, ideálna pre malé NAS úložisko s 1 až 8 pozíciami, vyššia stredná doba medzi chybami (MTBF) až 1 milión hodín. Celý popis
143,24 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100017304237

Popis

WD Red

Kúpte si disk WD Red pre každý kompatibilný systém NAS, ktorý vám pomôže splniť vaše potreby v oblasti úložiska dát. Úložisko WD Red ponúka celý rad riešení pre zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšiu NAS s najlepším výkonom. Disky WD Red vytvorené pre systémy NAS s jednou až ôsmimi pozíciami vám ponúkajú možnosť uložiť vaše dôležité dáta do jednej výkonnej jednotky. S WD Red ste pripravení na všetko, čo príde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo práve WD Red

  • Rokmi preverená kvalita Western Digital
  • Vysoká stredná doba medzi chybami
  • Vysoká kapacita
  • 3 roky záruka

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Úložisko NAS pre domácnosti a malé firmy

Streamujte, zálohujte, organizujte a plynule zdieľajte digitálny obsah do televízie, počítača a ďalších médií. Technológia NASware zvyšuje kompatibilitu diskov so systémom NAS a zaisťuje tak lepšie prehrávanie na vašich zariadeniach. Firmy sa usilujú o dosahovanie vyššej produktivity a efektivity – to sú dva z hlavných princípov, ktoré sú súčasťou dizajnu diskov WD Red. Zdieľajte a zálohujte súbory rýchlosťou, akú vaša firma požaduje, s diskom WD Red v prostredí NAS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Udržte disku chladnú hlavu

Stále zapnuté prostredie systému NAS alebo RAID ponúka výmenu počas prevádzky. Disky WD Red boli vytvorené pre tichú a chladnú prevádzku a optimálnu kompatibilitu v náročných prostrediach s nepretržitým chodom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o pevný disk veľkosti 3,5" s kapacitou 4 TB určený pre NAS server. Disk je vybavený vyrovnávacou pamäťou s veľkosťou 256 MB a disponuje rýchlym rozhraním SATA III (6 Gb/s) a rýchlosťou 5400 otáčok za minútu. Ponúka exkluzívne NASware 3.0 technológiu a je ideálny pre malé NAS úložisko s 1 až 8 pozíciami. Poskytuje vyššiu strednú dobu medzi chybami (MTBF) až 1 milión hodín.