VERBATIM Store 'n' Go GEN II - 2TB 53195, čierna

VERBATIM Store 'n' Go GEN II - 2TB 53195, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prenosný pevný disk. Veľkokapacitné úložisko. 2TB. USB 3.0. Rozmery 119 × 81 × 14,5 mm. Hmotnosť 175 g. Vysokorýchlostný prenos dát. Bezpečné zálohovanie súborov. Nie je potreba žiadnych zdĺhavých inštalácií. Štýlový tenký dizajn. Softvér Nero BackUp. Celý popis
82,53 €
Vrátane RP a DPH
73,19 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100062378029

Popis

Verbatim Store'n'Go GEN II

Prenosný pevný disk Verbatim Store'n'Go ponúka veľkokapacitné úložisko s rozhraním USB 3.0, ktoré zaručuje vysokorýchlostný prenos dát. Štýlový tenký dizajn sa ľahko zmestí na pracovný stôl, kde sa vyníma ako perfektný doplnok notebooku a tiež umožňuje jednoduché prenášanie. Veľkou prednostný je vysokorýchlostný prenos dát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elegantný a veľmi rýchly

Externý disk Verbatim Store'n'Go vyniká vysokorýchlostným prenosom, vďaka rozhraniu USB 3.0. Poskytuje približne až desaťkrát rýchlejší prenos dát, než klasické disky s rozhraním USB 2.0. Rozhranie USB 3.0 u prenosného pevného disku Verbatim Store'n'Go je navyše spätne kompatibilný s portami USB 2.0. Je napájaný iba jedným USB káblom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché pripojenie

Pripojenie externého disku je naozaj jednoduché a zvládne ho úplne každý užívateľ. Prenosný pevný disk sa pripája len pomocou kábla do USB rozhrania na vašom počítači. Nie je potrebné žiadne inštalácie. Po pripojení s ňou môžete pracovať ako s bežným pevným diskom v počítači.

Výbava

Vďaka svojej kapacite pojme disk veľké množstvo rôznych dát. Softvér je nahraný priamo v pamäti disku. Ide napríklad o Green Button, ktorý dokáže disk vypnúť v prípade nečinnosti a výrazne tak znižuje spotrebu energie. Tento disk navyše podporuje najmodernejšie USB 3.0.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Usporné režimy

Dostupné sú 3 možnosti úsporného režimu. Prechod do úsporného režimu po 10 minútach alebo v krokoch po 10 minútach až do 120 minút. Do úsporného režimu je tiež možné prejsť poklepaním na ikonu Green Button na ploche alebo je možno prechod do úsporného režimu zakázať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Veľkokapacitné úložisko. 2TB. USB 3.0. Rozmery 119 × 81 × 14,5 mm. Hmotnosť 175 g. Vysokorýchlostný prenos dát. Bezpečné zálohovanie súborov. Nie je potreba žiadnych zdĺhavých inštalácií. Štýlový tenký dizajn. Softvér Nero BackUp.