Seagate Xbox Game Drive, 4TB + Game Pass 2 months (STEA4000407)

Seagate Xbox Game Drive, 4TB + Game Pass 2 months (STEA4000407)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prenosný disk pre Xbox One, kapacita 4 TB, rýchlosť 5 400 ot./min., Prenosová rýchlosť až 140 MB / s, Hot Swap funkcie, napájanie cez dátový kábel, predplatné pre službu Xbox Game Pass na 2 mesiace. Celý popis
159,04 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100061639138

Popis

Xbox Game Drive

Nič nepovie „koniec hry“ pre zážitok z Xbox One ako plný disk. Zväčšite si úložný priestor vašej konzole pomocou Seagate Game Drive, jediného externého pevného disku, vytvoreného exkluzívne pre Xbox.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass je herný predplatné služba, ktorú musíte mať pre Xbox One. Vďaka kombinácii s diskom Game Drive, budete mať dostatok miesta pre vašu súčasnú hernú knižnicu a ešte pre hry z katalógu Xbox Game Pass, ktorý obsahuje 100+ hier.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ponechajte si všetky vaše (dobré) hry

S vysokou kapacitou disku pre váš Xbox One, môžete zachrániť svet – a všetky hry, ktoré za to stoja. Uvoľnite miesto na internom disku konzoly a napriek tomu si zachovajte hŕbu Xbox One hier na jedinom mieste.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hrajte u kamarátov

Odpojte Seagate Game Drive a vezmite si celú vašu hernú knižnicu so sebou ku kamarátovi. Je dostatočne malý, aby sa vošiel do vášho batohu a nevyžaduje napájací kábel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o prenosný disk pre Xbox One. Disponuje kapacitou 4 TB, rýchlosťou 5 400 ot./min. a prenosovou rýchlosťou až 140 MB / s. Má Hot Swap funkciu. Napájanie prebieha cez dátový kábel. Súčasťou je predplatné pre službu Xbox Game Pass na 2 mesiace.