Click and Grow Smart Garden sadenica Levanduľa

Click and Grow Smart Garden sadenica Levanduľa

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Náhradná kazeta so semienkami levandule. Pre domáce pestovanie v inteligentnej záhradke Click and Grow. Doba klíčenia 1 až 2 týždne. Plný vzrast za 1 až 2 mesiace. Životnosť rastlín 2 až 4 mesiace. Balenie obsahuje 3 kusy kazety so semienkami. Celý popis
11,66 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100058646811

Popis

Levanduľa

Levanduľa pochádza zo západného Stredomoria. Je to obľúbená bylinka pre svoju dlhotrvajúcu vôňu aj po usušení a tiež pre svoje liečivé účinky aj schopnosti odpudzovať hmyz. Levanduľové kvety sa používajú do voňavých džemov a vyrába sa z nich levanduľový ocot. Je možné vyrobiť si k pečeniu aj levanduľový cukor. Niekoľko sušených levanduľových kvetov vložíme približne na týždeň do pieskového cukru v pohári. Levanduľa cukru dodá jemnú sladkú vôňu. Pokiaľ do cukru vložíme rozomleté čerstvé kvety, levanduľová chuť bude výraznejšia. Takýto cukor sa používa pri pečení a do dezertov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Semená pre inteligentné záhradky Click and Grow Smart Garden

Pestujte zdravú zeleninu a voňavé bylinky priamo vo svojej kuchyni. Nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti ani pestovateľské skúsenosti. Postačí vám inteligentná záhradka Click and Grow Smart Garden.

Tento bezstarostný pomocník sa sám stará o vaše rastliny. Zaistí im dostatok vody, svetla i živín. A to po celú dobu ich rastu. Vám nezostáva nič iné, než sa tešiť z dobre živených rastliniek vo vašom dome.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dobrý základ pre kvalitné rastliny

Pre pestovanie chutných byliniek a zdravej zeleniny je najdôležitejšia dobrá pôda, kvalitné osvetlenie a samozrejme dostatočná vlaha. O to je so záhradkou Click and Grow Smart Garden postarané. Použitá nano-technológia pôdy dáva rastlinám správne množstvo vody, kyslíka a živín po celú dobu vegetácie. Použité LED osvetlenie s integrovaným časovým spínačom spolu s nano pôdou zaisťujú optimálny rast rastlín a robia tak vlastne všetku prácu za vás.

Žiadne pesticídy, geneticky modifikované organizmy, fungicídy, rastlinné hormóny, iné škodlivé látky. Spoľahnúť sa môžete na to, že vám porastú iba dravé a prekrásne rastlinky.

Aké jednoduché

Na spustenie vašej inteligentnej záhradky vám postačia iba tri kroky. Vložte kapsule do záhradky, pridajte vodu a zapojte toto inteligentné zariadenie do zásuvky. Potom sa už len tešte z rastu rastliniek.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Náhradná kazeta so semienkami levandule. Pre domáce pestovanie v inteligentnej záhradke Click and Grow. Doba klíčenia 1 až 2 týždne. Plný vzrast za 1 až 2 mesiace. Životnosť rastlín 2 až 4 mesiace. Balenie obsahuje 3 kusy kazety so semienkami. Kazetu so semienkami vložíte iba do Click and Grow kvetináča. Najjednoduchší spôsob, ako sa zásobiť zdravými antioxidantmi a vitamínmi. Pestujete priamo v byte prakticky bez námahy a skúseností.