Click and Grow Inteligentné záhradné sadenice Divoké jahody

Click and Grow Inteligentné záhradné sadenice Divoké jahody

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Náhradná kazeta so semenami lesných jahôd. Na domáce pestovanie v inteligentnej záhrade Click and Grow. Čas klíčenia 1 až 2 týždne. Plný rast za 1 až 2 mesiace. Životnosť rastliny 2 až 4 mesiace. Balenie obsahuje 3 kazety s osivom. Pestujete priamo vo svojom byte prakticky bez námahy a skúseností. Celý popis
11,66 €
Vrátane DPH
11,17 €
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100058710002

Popis

Lesné jahody

O lesných jahodách sa odjakživa vie, že pomáhajú nervovému systému, bojujú proti únave a pomáhajú proti starnutiu pokožky. Sú bohatým zdrojom vitamínu C, A, B, E a organických kyselín. Lesné jahody majú výraznú chuť a sú vhodné na domáce pestovanie. Skvele sa hodia na ochutenie džemov, omáčok alebo likérov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Semená pre Click and Grow Smart Garden

Pestujte zdravú zeleninu a voňavé bylinky priamo vo svojej kuchyni. Nepotrebujete žiadne špeciálne znalosti ani skúsenosti s pestovaním. Inteligentná záhrada Click and Grow je všetko, čo potrebujete.

Tento bezstarostný pomocník sa o vaše rastliny postará sám. Poskytuje im dostatok vody, svetla a živín. A celý čas rastú. Nemáte inú možnosť, ako sa tešiť z dobre živených rastlín vo svojej domácnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dobrý základ pre kvalitné rastliny

Najdôležitejšie pre pestovanie chutných byliniek a zdravej zeleniny sú dobrá pôda, dobré osvetlenie a, samozrejme, dostatok vlahy. O to sa postará Click and Grow Smart Garden. Použitá technológia nanopôdy poskytuje rastlinám správne množstvo vody, kyslíka a živín počas celého vegetačného obdobia. Použité osvetlenie LED s integrovaným časovým spínačom spolu s nanopôdou zabezpečuje optimálny rast rastlín a vlastne robí všetku prácu za vás.

Žiadne pesticídy, geneticky modifikované organizmy, fungicídy, rastlinné hormóny ani iné škodlivé látky. Môžete sa spoľahnúť na to, že budú rásť len dravé a krásne rastliny.

Ako jednoduché

Na založenie inteligentnej záhrady sú potrebné len tri kroky. Vložte kapsule do záhrady, pridajte vodu a zapojte toto inteligentné zariadenie do elektrickej zásuvky. Potom sa už len tešte z rastu svojich rastlín.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Náhradná kazeta so semenami lesných jahôd. Na domáce pestovanie v inteligentnej záhrade Click and Grow. Čas klíčenia 1 až 2 týždne. Plný rast za 1 až 2 mesiace. Životnosť rastliny 2 až 4 mesiace. Balenie obsahuje 3 kazety s osivom. Kazeta s osivom sa vkladá iba do nádoby Click and Grow. Najjednoduchší spôsob, ako sa zásobiť zdravými antioxidantmi a vitamínmi. Pestujte priamo u vás doma prakticky bez námahy a skúseností.