LEGO Elves - 3D školský peračník

Značka: LEGO

LEGO Elves - 3D školský peračník

Priestranné originálne 3D puzdro s obľúbeným motívom LEGO. Peračník nie je vybavený písacími potrebami. Puzdro obsahuje 12 pútok pre písacie potreby, kapsičku na zips vnútri puzdra pre drobné predmety, hlavnú priestrannú priehradku a štítok na meno. Celý popis

23.1

23,10 € vrátane DPH

Náš kód: 1056055

Popis

Popis produktu

  • Puzdro etue v dizajne LEGO.
  • Puzdro nie je vybavené.
  • Vyrobené z kvalitného materiálu.
  • Rozmery: 6 × 21 × 10,5 cm.
  • Hmotnosť: 128 g.

Z našej ponuky vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dievčenské
Odporúčaný vek od 6 rokov
Výška 6 cm
Šírka 20 cm
Hĺbka 10.5 cm
Výbava nie
Typ peračníka púzdro

Alternatívne produkty

Pixie Crew Študentský školský peračník Minecraft
23,10 €

Študentský peračník v dizajne Minecraft so silikónovým panelom. Peračník je vyrobený z polyesteru, uzatvárateľný na zips. Veľký vnútorný priestor pre uloženie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je rozdelený chlopňou. K peračníka ZADARMO 100 malých PIXIES a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou peračníka.


Pixie Crew Študentský školský peračník kocky
23,10 €

Študentský peračník v dizajne kociek so silikónovým panelom. Peračník je vyrobený z polyesteru, uzatvárateľný na zips. Veľký vnútorný priestor pre uloženie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je rozdelený chlopňou. K peračníku ZADARMO 100 malých PIXIES a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou peračníka.


Pixie Crew Študentský školský peračník Žuvačky
23,10 €

Študentský peračník v roztomilom dizajne so silikónovým panelom. Peračník je vyrobený z polyesteru, uzatvárateľný na zips. Veľký vnútorný priestor pre uloženie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je rozdelený chlopňou. K peračníku ZADARMO 100 malých PIXIES a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou peračníka.