Weleda Rozmarínová kúpeľ povzbudzujúce 200 ml
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Doprajte si 15 minút vo stimulujúce vôňu korenisté rozmarínu a prebuďte sa! Pocítite, ako vám opäť vteká krv do žíl a do myslenia sa vracia bdelosť.

Weleda Nechtíkový dojčenský kúpeľ 200 ml
10,90 €

Jemná nepenivá kúpeľ má šetrné čistiace a jemné ošetrujúce účinky, pokožka zostáva po kúpeli jemná a hebká. Je vhodná od prvého dňa života – pre novorodencov a dojčatá, ale aj pre staršie deti s extrémne citlivou pokožkou i atopickým ekzémom.

Weleda Citrusový osviežujúci kúpeľ 200 ml
12,80 €

Sprostredkuje vám ľahkosť južanského letného dňa. Šťavnatá vôňa citrusových plodov pozdvihne vašu náladu – táto kúpeľ bude plný slnka a energie kedykoľvek a kdekoľvek.

Weleda Harmonizujúci ružová kúpeľ 100 ml
14,40 €

Vaňa plná jemne voňajúcich ružových lístkov, myšlienky môžu voľne plynúť, nastáva dokonalé upokojenie. Aj zážitok z kúpania doma vo vani vás obdaruje pocitom nevšedného vzácneho okamihu naplneného pokojom a harmóniou.

Weleda Nechtíkový kúpeľ s bylinami 200 ml
10,90 €

Detský nechtíkový kúpeľ posilňuje detský organizmus a podporuje harmonický vývoj dieťaťa. Kúpeľ je možné odporučiť pre prevenciu i liečbu ochorení dýchacích ciest. Výťažky z liečivých rastlín dodávajú kúpeli charakteristickú korenistú vôňu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: