THERMELOVE Kúpeľová soľ z mŕtveho mora 500 g

THERMELOVE Kúpeľová soľ z mŕtveho mora 500 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Minerálne soľ z mŕtveho mora obsahuje mimoriadne vysoký podiel minerálnych látok ako je horčík, vápnik, sodík, draslík a iba 5,5% objemových je chlorid sodný. Spracováva sa priamo pri Mŕtvom mori v Izraeli. Kúpeľa napomáhajú k zníženiu svalového napätia a stresu, prináša pocit relaxácie a uvoľnenia. Celý popis
5,90 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

19.5.2021 - 20.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100049081384

Popis

Minerálne soľ z mŕtveho mora obsahuje mimoriadne vysoký podiel minerálnych látok ako je horčík, vápnik, sodík, draslík a iba 5,5% objemových je chlorid sodný. Spracováva sa priamo pri Mŕtvom mori v Izraeli. Kúpeľa napomáhajú k zníženiu svalového napätia a stresu, prináša pocit relaxácie a uvoľnenia. Kúpeľ v tejto soli pôsobí priaznivo na regeneráciu a revitalizáciu pokožky, dodáva jej minerály a pružnosť. Táto soľ prispieva tiež k starostlivosti o pokožku so sklonom k výskytu kožných ochorení ako je ekzém, lupienka či akné. S ohľadom na vysoký obsah minerálnych látok majú kúpeľa priaznivý vplyv aj pri problémoch s pohybovým aparátom, kĺbových problémoch a reumatizmu.

vlastnosti:

  • uvoľňuje telo i myseľ,
  • regeneruje a vyživuje,
  • revitalizuje,
  • má blahodárne účinky,
  • znižuje svalové napätie,
  • povzbudzuje,
  • 100% prírodný produkt.
Ako používať:

Do vane (asi 100l vody) nasypte 250 – 450 g soli a rozpustite v teplej vode. Ponorte sa do pripraveného kúpeľa a relaxujte. Vo vode nezostávajte dlhšie ako 15 – 20 minút. Po kúpeli sa opláchnite vlažnou vodou a následne odporúčame relaxovať ešte ďalších 10 – 15 minút na lôžku pod prikrývkou.

Upozornenie:

Nespotrebované množstvo výrobku uchovajte v nepriedušnom obale. Prípadné navlhnutia, stvrdnutie či rozpustenie produktu je prirodzeným procesom a nemá vplyv na jeho kvalitu.

Zloženie:

Maris Sal (Dead Sea)