Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie (Objem 60 g)

Značka: Kneipp Náš kód: 100002307302

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie (Objem 60 g)

Pre uvoľnenie a relaxáciu po dni plnom stresu a zhonu. Termálne soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je viac ako 250 miliónov rokov stará. V soliach do kúpeľa značky Kneipp® sa vyskytuje v tak koncentrovanom množstve (98%), že pôsobí rovnako, ako by ste boli na morskom vzduchu. Celý popis

1.6

1,60 € vrátane DPH

Náš kód: 100002307302

Popis

Popis produktu

Pre uvoľnenie a relaxáciu po dni plnom stresu a zhonu. Termálne soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je viac ako 250 miliónov rokov stará. V soliach do kúpeľa značky Kneipp® sa vyskytuje v tak koncentrovanom množstve (98%), že pôsobí rovnako, ako by ste boli na morskom vzduchu. Jej vlastnosti blahodarne pôsobiace na zdravie ľudí boli známe už od stredoveku. Kneippove soli do kúpeľa obsahujú cenné silice z liečivých rastlín a prírodné oleje lisované za studena.

Aktívne látky:

  • levanduľa – pomôže navrátiť vnútorný pokoj a pohodu.

Účinky:

  • upokojuje celý organizmus,
  • zvláčňuje a regeneruje jemnú a citlivú pokožku,
  • uvoľňuje unavené svaly.
Ako používať:

Nechajte soľ rozpustiť v teplej vode.

Náš tip:

Užite si perfektné kúpeľ! Značka Kneipp ponúka aj oleje , peny a tablety do kúpeľa .

Zloženie: Sodium Chloride, Polysorbate 20, Linalool, Parfum (Fragrance), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Lavandula latifolia (Lavender) Oil, Lavandula HybridaExtract, camphora, Limonene, Sodium Carbonate, SodiumMethyl oleoyl Taurate, Aqua (Water), Tocopherol, CI 28440.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske
Objem 60 g