Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie (Objem 500 g)

Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie (Objem 500 g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pre uvoľnenie a relaxáciu po dni plnom stresu a zhonu. Termálna soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je viac ako 250 miliónov rokov stará. V soli do kúpeľa značky Kneipp® sa vyskytuje v takom koncentrovanom množstve (98 %), že pôsobí rovnako, akoby ste boli na morskom vzduchu. Celý popis
6,20 €
Vrátane DPH
5,50 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 - 2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002307303

Popis

Pre uvoľnenie a relaxáciu po dni plnom stresu a zhonu. Termálna soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je viac ako 250 miliónov rokov stará. V soli do kúpeľa značky Kneipp® sa vyskytuje v takom koncentrovanom množstve (98 %), že pôsobí rovnako, akoby ste boli na morskom vzduchu. Jej vlastnosti blahodarne pôsobiace na zdravie ľudí boli známe už od stredoveku. Kneippove soli do kúpeľa obsahujú cenné silice z liečivých rastlín a prírodné oleje lisované za studena.

Aktívne látky:

  • levanduľa – pomôže navrátiť vnútorný pokoj a pohodu.

Účinky:

  • upokojuje celý organizmus,
  • zvláčňuje a regeneruje jemnú a citlivú pokožku,
  • uvoľňuje unavené svaly.
Ako používať:

Soľ nechajte rozpustiť v teplej vode.

Náš tip:

Užite si perfektný kúpeľ! Značka Kneipp ponúka aj oleje, peny a tablety do kúpeľa.

Zloženie:

Sodium Chloride, Polysorbate 20, Linalool,Parfum (Fragrance), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil,Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender)Extract, Lavandula Latifolia (Lavender) Oil, Lavandula HybridaExtract, Camphor, Limonene, Sodium Carbonate, SodiumMethyl Oleoyl Taurate, Aqua (Water), Tocopherol, CI 28440.