Sefiros Relaxačné kúpeľová soľ Eukalyptus (Original Dead Sea Bath Salt) 500 g

Sefiros Relaxačné kúpeľová soľ Eukalyptus (Original Dead Sea Bath Salt) 500 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora obsahuje vysoký podiel minerálov, ktoré majú blahodarný vplyv na telo i dušu. Každý z týchto minerálov hrá dôležitú úlohu v bunkovom metabolizme a má veľmi priaznivý vplyv na regeneráciu pokožky. Celý popis
5,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 - 26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100003309139

Popis

Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora obsahuje vysoký podiel minerálov, ktoré majú blahodarný vplyv na telo i dušu. Každý z týchto minerálov hrá dôležitú úlohu v bunkovom metabolizme a má veľmi priaznivý vplyv na regeneráciu pokožky. Užite si príjemný kúpeľ s upokojujúce vôňou eukalyptu!

Beauty body minerals od obľúbenej značky Sefiros prináša Mŕtve more a všetky jeho blahodárne účinky na pokožku priamo do vašej kúpeľne! Užite si perfektne hydratovanú a vyhladenú pokožku vďaka unikátnej kompozíciu aktívnych látok s vysokým podielom vyživujúcich minerálov.


Aktívne látky:

 • čistá soľ z Mŕtveho mora,
 • minerály z Mŕtveho mora,
 • esenciálne oleje.

Účinky:

 • regeneruje a čistí pokožku,
 • navracia jej hebkosť a pružnosť,
 • uvoľňuje svalové napätie,
 • tíši bolesti chrbta.

Vlastnosti:

 • vyrobené v Izraeli,
 • netestované na zvieratách,
 • doporučené dermatológmi,
 • vhodné pre všetky typy pleti.
Prečo milujeme Mŕtve more? h2>

Mŕtve more je unikátny prírodný úkaz ležiace medzi Izraelom a Jordánskom

. Nachádza sa 420 metrov pod hladinou svetového oceánu a predstavuje tak najnižšie položené odkryté miesto na zemskom povrchu. Práve táto poloha zaisťuje vode z Mŕtveho mora jedinečné vlastnosti, ktoré síce vďaka vysokému podielu solí nie sú vhodné pre podmorský život (odtiaľ názov Mŕtve more), ale zato preukazujú bezkonkurenčné účinky v starostlivosti o pokožku.

Kúpanie v Mŕtvom mori zabezpečuje hebkú a perfektne hydratovanú pokožku, čo ale nie je v kozmetickom svete žiadna novinka. Všetky benefity si totiž užívala okrem iného už samotná Kleopatra.

Voda z Mŕtveho mora obsahuje nezvyčajne vysoké množstvo vyživujúcich minerálov, ako je potrebné chlorid, horčík, sodík, bromid, vápnik a draslík. Vďaka nim preukázateľne vyhladzuje a obnovuje pokožku, zanecháva ju zamatovo hebkú a hydratovanú a celkovo pomáha zlepšovať kvalitu pokožky. Priaznivo sa osvedčila aj pri liečbe najrôznejších kožných ochorení, ako je akné, ekzémy či lupienka.

Pozrite sa nižšie na video-prezentácii relaxačné kúpeľové Suli Sefiros Beauty Body Minerals iné vône. Ako používať:

100 – 150 gramov soli rozpustite v teplej vode, relaxujte asi 20 minút a vyhnite sa použitie mydla – využite samočistiacu schopnosť soli.

Náš tip:

Vyskúšajte aj ďalšie kozmetiku z Mŕtveho mora, ktorú vám prináša Sefiros Beauty body minerals ! Produkty z Mŕtveho mora obsahujú veľa vyživujúcich minerálov, vďaka ktorým vyhladzujú a obnovujú pokožku, zanechávajú ju zamatovo hebkú a hydratovanú a celkovo pomáhajú zlepšovať kvalitu pokožky. Priaznivo sa osvedčili aj pri liečbe najrôznejších kožných ochorení, ako je akné, ekzémy či lupienka.

Zloženie:

MARIS SAL (DEAD SEA SALT), MAY contain: ESSENTIAL OIL, Fragrance (PARFUM), NATURAL FOOD COLOR