Schupp Perličková kúpeľ - Levanduľa 500 ml

Schupp Perličková kúpeľ - Levanduľa 500 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kúpeľový nepenivý olej špeciálne vyvinutý pre perličkové a vírivé vane. Perličkový relaxačný kúpeľ s levanduľovým éterickým olejom násobí terapeutický efekt bežné kúpeľe. Špeciálne vyvinutý kúpeľový olej určený pre perličkové a vírivé vane s prečisťujúce vôňou čerstvých levanduľou. Celý popis
12,86 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100046487041

Popis

Kúpeľový nepenivý olej špeciálne vyvinutý pre perličkové a vírivé vane. Perličkový relaxačný kúpeľ s levanduľovým éterickým olejom násobí terapeutický efekt bežné kúpeľe.

Špeciálne vyvinutý kúpeľový olej určený pre perličkové a vírivé vane s prečisťujúce vôňou čerstvých levanduľou. S týmto kvalitným nepenivým kúpeľovým koncentrátom sa ideálne spája ošetrujúce účinok vodného kúpeľa a éterických olejov z perličkové kúpele. Po kúpeli bude Vaša pokožka jemná, hebká na dotyk a zdravého vzhľadu. Telo i duša sa zbaví prebytočného stresu.

25ml – 1 kúpeľ

Levanduľa pomáha pri depresiách, podporuje pokojný a výdatný spánok a pomáha zbaviť sa duševného napätia a stresu. Pre svoje účinky patrí medzi veľmi vyhľadávané rastliny.

Levanduľa patrila medzi obľúbené rastliny aj v dobách dávno minulých. Osviežuje vzduch a pridáva sa do kúpeľov, mydiel i parfumov. Pomáha aj pri bolestiach hlavy, migrénach a zmierňuje príznaky pri dýchacích ťažkostiach.

Zloženie (INCI):
Aqua, Sulfated Castor Oil, Lavandula Hybrida Oil, Linalool, Potassium Carbonate, Lavandula Angustifolia Oil, Limonene, Geraniol, CI 42051