FOCX Wallet Minimalistická peňaženka Accountant

FOCX Wallet Minimalistická peňaženka Accountant

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Napriek svojej malej veľkosti sa táto nová séria peňaženky dokonale zmestí na vaše mince, bankovky a až 8 kreditných kariet. Dôležitým aspektom je harmonická a účelná kombinácia tvaru a funkcie. Celý popis
39 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: ORAMON

Skladom u partnera 5+ kusov

30.9.2021 - 4.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100030181399

Popis

Napriek svojej malej veľkosti sa táto nová séria peňaženky dokonale hodí na vaše mince, peniaze a až 8 kreditných kariet. Dôležitým aspektom je harmonická a účelná kombinácia tvaru a funkcie. Accountant peňaženka je navrhnutá v zlatom pomere (Fibonacci), čo je tajomstvom toho, prečo prežívame veci atraktívne, esteticky príťažlivo alebo funkčne.

MATERIÁLY

Koža: Používame kožu z prírodného hovädzieho dobytka s voskovým povrchom s názvom Drevo, ktorá má ekologickú minerálnu kožu a pôsobí veľmi prirodzene. 

Gumový pásik: Ponúkame roztiahnuteľnosť viac ako 110% a zmes 85% polyesteru a 15% elastánu, našli sme perfektný a najodolnejší elastický pás pre naše peňaženky.

Priadza: Naše priadze vyhovujú najvyšším požiadavkám a sú výrazne stabilnejšie ako priadze používané vo väčšine ostatných peňaženok. Svetový líder na trhu s priadzami v Nemecku je pre nás dosť dobrý.