Extra Carp pelety squid & krill hook pellets 14 mm 120 g Liver

Značka: Extra Carp Náš kód: 100000682397
Extra Carp pelety squid & krill hook pellets 14 mm 120 g Liver

Partnerský predaj

Extra Carp pelety squid & krill hook pellets 14 mm 120 g Liver

Veľmi atraktívne a kvalitné chytacie pelety s dierkou vychádzajúce priamo z mixu olihňovej a krillovej múčky v rovnakých príchutiach ako je naša úspešná séria boilies MAGIC SQUID. Celý popis

2.28

2,28 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :18.12.2018

Popis

Popis produktu

Veľmi atraktívne a kvalitné chytacie pelety s dierkou vychádzajúce priamo z mixu olihňovej a krillovej múčky v rovnakých príchutiach ako je naša úspešná séria boilies MAGIC SQUID.

Tieto pelety sú perfektné ako doplnok k boilies, do PVA pančúch, alebo ako veľmi účinná nástraha na rýchle chytanie. Obsahujú všetky významné atraktory a tekuté zložky. Krill Pelety majú najvyššiu úroveň príťažlivosti. Krill Pelety sú vyrobené z živín, ktoré majú pomalšiu dobu rozpadu. Komplex amino profil podnecuje agresívne kŕmenie.

Obsah oleja stimuluje všetky zmysly. Doba rozpustnosti je závislá na teplote vody, prúdení a aktivite rýb. Pelety sú dostupné, až v 6tich rôznych príchutiach. V našej ponuke nájdete príchute ako korenené, tak ovocné aj mäsové pre širokú škálu využitia na rôznych vodách a za rôznych ročných období.

Obsah balenia: 120 gr, veľkosť 14mm ..


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Príchuť Liver
Hmotnosť 120 g
Veľkosť 14 mm