Allnature Epsomská soľ dubová kôra 1000 g

Allnature Epsomská soľ dubová kôra 1000 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný do kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach. Celý popis
8,50 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002330356

Popis

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný do kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach. Dubová kôra má priaznivý vplyv na pokožku a zároveň pomáha udržať normálnu funkciu horných ciest dýchacích. Možno použiť aj na celé telo ako peeling.

Zloženie:

Síran horečnatý heptahydrát – horká soľ MgSO4×7H2O, dubová kôra sušená

Ako používať:

Napustite vaňu teplou vodou a prisypte Epsomskou soľ. Na každých 25–30 kg Vašej váhy pripadá 0,5 hrnčeka (1dcl) Epsomské soli. Na kúpeľ si vyhraďte aspoň 40 minút. Dôjde tak k maximálnej elimináciu toxínov a absorbovanie minerálov z vody.

Balenie: 1000 g (sypký prášok) Upozornenie:

Pri užití vnútorne má Epsomská soľ laxatívne účinky. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neužívajte vnútorne bez konzultácie s lekárom. Neužívajte pri črevných problémoch a zápaloch čreva.