Natu Kremelina 250 g
7,50 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.

Alcina Peeling aktywujący ALCINA 50 ml.
12,80 € 11 €

Akcia

Aktivní peeling od Alciny připravuje pleť pro následnou péči,  je vhodný pro všechny typy pleti. Je s obsahem jemných brusných částeček z křemičitého granulátu, pomocí nichž odstraňuje suché šupinky z pleti a zanechává ji jemnou a vyhlazenou.

Bebutter Tělový peeling levandule 80 g
5,90 €

Bebutter Telový peeling levandule šetrne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky a napomáha tak jej regeneráciu a vyhladenie. Vďaka bambuckému maslu a jojobovému oleji zostáva pokožka hydratovaná, zamatovo hebká a pružná.

Bebutter Tělový peeling rakytník s pomerančem 80 g
5,90 €

Telový peeling rakytník s pomarančom šetrne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky a napomáha tak jej regeneráciu a vyhladenie. Vďaka bambuckému maslu a jojobovému oleji zostáva pokožka hydratovaná, zamatovo hebká a žiarivá.

Bione Cosmetics Profesionálne pleťový a telový peeling Uhorka 200 g
3,60 €

Pleť ový a telový peeling s uhorkovým extraktom hĺbkovo vyčistí pokožku tváre i celého tela. Použitím získate pokožku úplne hladkú a zbavenú všetkých nečistôt, zvyškov tieňov, púdrov a líčidiel. Odstraňuje aj odumreté bunky kože a do hĺbky vyčistí upchaté póry.

Essenté Jemný pleťový peeling (Soft Cream Exfoliator) 200 ml
15,90 €

Jemný krémový peeling pozvoľna odstraňuje odumreté kožné bunky a zbavuje póry nečistôt. Obsahuje veľmi jemné abrazívne prísady, šetrné čistiace zložky a rad cenných ošetrujúcich, zvláčňujúcich a hydratačných látok. Stimuluje aktivitu pokožky a podporuje jej regeneráciu.

Holika Holika Gélový pleťový peeling Sleek Egg (Skin Peeling Gel) 140 ml
9,30 €

Gélový peeling s extraktom vaječného bielka účinne odstraňuje čierne bodky a odumreté kožné bunky. Vyhladzuje pleť a zanecháva ju sviežu a dokonale čistú. Okrem toho má vaječný extrakt protizápalové účinky, bráni vzniku škodlivé mikroflóry, intenzívne vyživuje a zvlhčuje pokožku.

La Mer Pleť ový peeling The Replenish Oil Exfoliator 100 ml
112,10 €

Novinka

Pleť ový peeling The Replenish Oil Exfoliator od značky La Mer odstraňuje z pleti všetky nečistoty, vrátane zvyškov líčidiel a iných kozmetických prípravkov. Detox ikuje pleť a zanecháva ju vyhladenú a vyplnenú.

Le Petit Olivier Pleť ový peeling s olivovým olejom 75 ml
5,20 €

Pleťový peeling s olivovým olejom, francúzskej značky Le Petit Olivier. Objem: 75 ml p> Obohatený o olivový olej a prášok z olivových jadierok s peelingovým efektom. Pleť je obnovená a rozjasnená. Bez parabénov, farbív a fenoxyetanolu. Vyrobené vo Francúzsku. P>.