Ziaja Gélový peeling Olive Leaf (Gel Scrub Micro-Exfoliating) 200 ml
4,40 €

Gélový peeling Olive Leaf je určený pre suchú, citlivú a normálnu pokožku, je určený pre čistenie tváre i tela. Mikrozrníčka obsiahnutá v peelingu okamžite vyhladzujú pokožku a dodávajú ju sviežosť a vitalitu. Rozjasňuje pokožku a dodáva jej okamžitú energiu.

Ziaja Enzymatický peeling Sensitive 60 ml
3,60 €

Enzymatický peeling Sensitive od značky Ziaja je určený pre suchú a citlivú pleť. Vyčistí pleť do hĺbky a okamžite ju zbaví všetkých nečistôt, odumretých buniek a zvyškov líčidiel (make-upu, tvárenky, púdru). Vyhladzuje a zjemňuje pleť a zanecháva ju sviežu, vitálne a vyživenú.

RYOR Enzymatický peeling 50 ml
6,70 €

Enzymatický peeling je vysoce účinná emulze s komplexem aktivních látek, které urychlují odstranění odumřelých buněk, a tím urychlují obnovu pokožky. Obsažené AHA-kyseliny a enzym jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky, emulze hydratuje pokožku a sjednocuje pleť. .

Alcina Peeling aktywujący ALCINA 50 ml.
13 €

Aktivní peeling od Alciny připravuje pleť pro následnou péči,  je vhodný pro všechny typy pleti. Je s obsahem jemných brusných částeček z křemičitého granulátu, pomocí nichž odstraňuje suché šupinky z pleti a zanechává ji jemnou a vyhlazenou.

Essenté Jemný pleťový peeling (Soft Cream Exfoliator) 200 ml
16,20 €

Jemný krémový peeling pozvoľna odstraňuje odumreté kožné bunky a zbavuje póry nečistôt. Obsahuje veľmi jemné abrazívne prísady, šetrné čistiace zložky a rad cenných ošetrujúcich, zvláčňujúcich a hydratačných látok. Stimuluje aktivitu pokožky a podporuje jej regeneráciu.