Solingen Solingen Sada 7dielna striebor.(svetlohnedá koža)

Solingen Solingen Sada 7dielna striebor.(svetlohnedá koža)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Súprava pre manikúru obsahuje základné súčasti pre profesionálnu manikúru a pedikúru. Sada je balená vo vysoko kvalitnom, svetlo hnedom koženom puzdre. Všetky výrobky značky Nippes Solingen sú nástroje ručne vyrobené z najlepšej ocele z mesta Solingen. Rozmery púzdra 145 × 85 × 25 mm. Celý popis
109 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Widerio

Skladom u partnera 3 kusy

Kód: 100054221804

Popis

Súprava pre manikúru obsahuje základné súčasti pre profesionálnu manikúru a pedikúru. Sada je balená vo vysoko kvalitnom, svetlo hnedom koženom puzdre. Všetky výrobky značky Nippes Solingen sú nástroje ručne vyrobené z najlepšej ocele z mesta Solingen. Rozmery púzdra 145 × 85 × 25 mm.

Balenie: Nožnice, nožnice na nechty, zafírový pilník, pinzeta, radielkom, exkavátor a kliešte na nechty.


V spoločnosti Nippes je už dávno zrejmé, že ani ten najlepší stroj nedokáže celkom nahradiť prácu ľudských rúk. Zruční majstri svojho remesla trpezlivo opracovávajú každý komponent, čím vzniká dokonalý a kvalitný výsledok. Ďalšou podmienkou úspechu je použitie prvotriednych surovín výhradne zo solingenskej ocele. Výrobky Nippes sú ponúkané v dvoch prevedeniach – Klasik a Nerez, pričom rozdiel spočíva v samotnom materiáli, nikdy nie v kvalite.