ManenTail Shampoo 946 ml

ManenTail Shampoo 946 ml

Hodnotenie: 4,4
17,20 €

Šampón pre kone a ich majiteľov disponuje mikrobielkovinami, ktoré zaisťujú jemné a lesklé vlasy. Bohatá pena, ktorú vytvára tento šampón, zaisťuje čistiaci účinok až na pokožku hlavy. Mane N'Tail Shampoo 946 ml je vhodný pre opravu suchých, poškodených vlasov a ochranu farbených.

KAY hrebeň vyčesávacia

KAY hrebeň vyčesávacia

Hodnotenie: 4,8
17,50 € 15,30 €

Hrebeň disponuje hustými kovovými zubami, ktoré odstraňujú odumretú srsť z podsady a pomáha redukovať pĺznutie až 90%. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY hrebeň vyčesávacia je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov, mačky aj kone.

ManenTail Ultimate Gloss Shampoo 946 ml
22,10 €

Šampón pre kone zanecháva po použití lesklú a hodvábnu srsť bez nečistôt. Bohatá pena, ktorú vytvára tento šampón, zaisťuje čistiaci účinok až na pokožku hlavy. Mane N'Tail Ultimate Gloss Shampoo 946 ml je vhodný vďaka vyváženému pH na každodenné použitie.

ManenTail Shine-On 946 ml
20,40 €

Sprej pre kone poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci žiarivý lesk. Tiež odstraňuje prach a zaisťuje prevenciu proti škvrnám na srsti. Možno použiť na suchú aj mokrú srsť denne pri súťažiach, inak 1 × týždenne. Mane N'Tail Shine-On 946 ml je bez parfumácie.

ManenTail Detangler 946 ml
20,40 €

Prípravok pre kone zaisťuje udržanie zdravej a dlhej hrivy a chvosta. Zabraňuje nežiaducim zraneniam pri vyčesávaní a eliminuje uzly. Mane N'Tail Detangler 946 ml je bez parfumácie a možno ho použiť ako na suchú, tak aj mokrú srsť.

ManenTail Detangler 473 ml
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Prípravok pre kone zaisťuje udržanie zdravej a dlhej hrivy a chvosta. Zabraňuje nežiaducim zraneniam pri vyčesávaní a eliminuje uzly. Mane N'Tail Detangler 473 ml je bez parfumácie a možno ho použiť ako na suchú, tak aj mokrú srsť.

ManenTail Conditioner 3785 ml
46,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kondicionér pre kone disponuje prírodnými olejmi pre voľné, mäkké a poddajné vlasy určené na pletenie. Pôsobí proti rozštiepeniu končekov a odlupovanie pokožky a zaisťuje jednoduché rozčesávanie. Mane N'Tail Conditioner 3785 ml možno použiť aj ako bezoplachovú starostlivosť.

ManenTail Hoofmaker Cream 946 ml
21 €

Krém pre kone aj ľudí disponuje bielkovinami pre udržanie silných a pružných kopýt. Ľuďom zanecháva hydratované ruky, nohy a vyživené nechty. Mane N'Tail Hoofmaker Cream 946 ml je bez obsahu ropného a bórového dechtu.

ManenTail Mineral Ice gél 2268 ml
62,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezolejový chladiaci gél pre kone zaisťuje rýchlu úľavu od menších bolestí a bolestí svalov a kĺbov. Vhodný pri artritíde, zraneniach, natiahnutí, vyvrtnutí a modrinách. Mane N'Tail Mineral Ice gél 2268 ml možno použiť na masírovanie, aleboi ako umývací prostriedok na telo.

ManenTail Mineral Ice gél 454 ml
17,30 €

Bezolejový chladiaci gél pre kone zaisťuje rýchlu úľavu od menších bolestí a bolestí svalov a kĺbov. Vhodný pri artritíde, zraneniach, natiahnutí, vyvrtnutí a modrinách. Mane N'Tail Mineral Ice gél 454 ml možno použiť na masírovanie, aleboi ako umývací prostriedok na telo.

ManenTail Spray 'n Braid 473 ml
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sprej disponuje proteínmi, ktoré zaisťujú lepšiu priľnavosť na ľahké zapletanie hrivy. Zaisťuje pevné vrkôčiky, ktoré pomáhajú eliminovať rozpadávanie pramienkov. Mane N'Tail Spray 'n Braid 473 ml má vyvážené pH s príjemnou vôňou.

ManenTail Spray 'n White 946 ml
27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Šampón a kondicionér v spreji pre kone zaisťuje hĺbkové čistenie, ktoré zanecháva belšiu a jasnejšiu srsť, hrivu aj chvost. Odstraňuje škvrny od hnoja, trávy a moču. Mane N'Tail Spray 'n White 946 ml je bez bielidiel, peroxidov a má vyvážené pH.

ManenTail Conditioner 946 ml
17,20 €

Kondicionér pre kone disponuje prírodnými olejmi pre voľné, mäkké a poddajné vlasy určené na pletenie. Pôsobí proti rozštiepeniu končekov a odlupovanie pokožky a zaisťuje jednoduché rozčesávanie. Mane N'Tail Conditioner 946 ml možno použiť aj ako bezoplachovú starostlivosť.

ManenTail Ultimate Gloss Conditioner 946 ml
22,10 €

Kondicionér pre kone disponuje prírodnými olejmi a proteínmi pre zvýšenie objemu a posilnenie hrivy a chvosta. Pôsobí proti rozštiepeniu končekov a odlupovanie pokožky a zaisťuje jednoduché rozčesanie. Mane N'Tail Ultimate Gloss Conditioner 946 ml je vhodný vďaka vyváženému pH na každodenné použitie.