IDEA nábytok Masážné kreslo TOLEDO krémovo biele K70
431 € 204 €

Masážne kreslo TOLEDO krémovobiele K70 má poťah z imitácie kože. Kreslo je luxusné, má možnosť polohovania, elektrické ovládanie, 5 programov (pulzný, tlakový, vlniaci, automatický, štandardný), 2 intenzity masáže, 2 masážne zóny (chrbtová, bedrová). Kreslo sa automaticky vypne po 25 minútach.

IDEA nábytok Masážne kreslo DELUXE sivé
392 € 196,50 €

Masážne kreslo DELUXE sivé s textilným poťahom vám spríjemní deň, je polohovateľné, má elektrické ovládanie, 8 programov, 2 stupne intenzity. Možno si vybrať oblasť masáže, chrbtovú, bedrovú, stehennú. Kreslo sa automaticky vypne po 15 či 30 minútach. Výška sedu 47 cm, odporúčaná nosnosť do 100 kg.

IDEA nábytok Písací stôl 44 buk
102 € 55 €

Písací stôl 44, vo farebnom vyhotovení buk, je dobrou voľbou ak zháňate prvý písací stôl pre vaše deti. Písací stôl obsahuje tri zásuvky s montážou možnou iba na pravú stranu. Jednoduchý písací stôl využijete v každej miestnosti zariadenej nábytkom vo vyhotovení buk, aj vo vašej pracovni či spálni.

IDEA nábytok PC stôl 8847 lakovaný
235 € 125,50 €

PC stôl 8847 lakovaný v prevedení masív borovica je vhodný do pracovne i študentskej izby. PC stôl obsahuje 3 zásuvky s kovovými pojazdmi a skrinku s dvierkami. Nad zásuvkami a skrinkou je priestor na odloženie drobných vecí. PC stôl je vhodný do izby s masívnym nábytkom. Bez výsuvu pre klávesnicu.

TEMPO KONDELA PC stôl, biela/betón, NOE NEW
135 € 126 €

Variabilnosť, ktorá prevýši jednoduchý dizajn. Písací stôl NOE NEW v prevedení biela/betón vám uľahčí prácu a spríjemní čas venovaný pracovným povinnostiam.

IDEA nábytok Písací stôl 60044 orech/biela
102 € 55 €

Písací stôl 60044, vo farebnom vyhotovení orech, s bielymi zásuvkami, sa vám bude zaručene páčiť. Hnedý stôl s tromi zásuvkami v kontrastnom bielom vyhotovení, montovanými na pravú stranu, bude dobrým pomocníkom vo vašej pracovni aj v detskej izbe, zariadenej nábytkom vo vyhotovení orech/biela.

IDEA nábytok Stôl na počítač 194 buk
196 € 102 €

Stôl na počítač 194, vo vyhotovení buk, krásne zaberá váš pracovný kút. Stôl obsahuje tri zásuvky a skrinku s dvierkami, vnútri ktorej sa nachádza variabilná polica. Pod pracovnou plochou sa nachádzajú dva odkladacie priestory. Výsuv pre klávesnicu je súčasťou dodávky, jeho montáž je voliteľná.

TEMPO KONDELA PC stôl 1S, dub sonoma, TEYO
57 €

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu detskou zostavou TEYO.

IDEA nábytok PC stôl 106 buk
55 € 31,50 €

PC stôl 106 vo farebnom vyhotovení buk jednoducho umiestnite do každého priestoru. Stôl má pevnú kovovú konštrukciu a plastové kolieska, takže bude vždy poruke. Na plochu stolíka možno postaviť knihu, notebook aj stolný počítač. Súčasťou je výsuv pre klávesnicu. Stolík je vhodný do študentskej izby.

TEMPO KONDELA PC stôl, dub sonoma, VENDI
106 € 99,90 €

PC stôl VENDI je šikovný, spratný, funkčný a praktický. Čo viac si želať?! V modernom prevedení dub sonoma zapadne do každej pracovne či detskej izby.

IDEA nábytok PC stôl 8844 lakovaný
157 € 86,50 €

PC stôl 8844 lakovaný v prevedení masív borovica je vhodný do pracovne i študentskej izby. Stôl obsahuje 3 zásuvky s kovovými pojazdmi s montážou len na pravú stranu. Nad zásuvkami je priestor na odloženie drobných vecí. PC stôl je vhodný do izby s masívnym nábytkom. Bez výsuvu pre klávesnicu.

IDEA nábytok Písací stôl 44 ružová/biela
133 € 63 €

Písací stôl 44, vo farebnom vyhotovení ružová/biela, zaujme všetky dievčatá, ktoré sú školopovinné. Písací stôl má korpus v bielej a čelá zásuviek sú v ružovej. Stôl obsahuje tri zásuvky, montáž zásuviek je možná len na pravú stranu. Dievčenská izbička bude s týmto písacím stolom absolútne čarovná.

IDEA nábytok Písací stôl buk
106 € 63 €

Písací stôl, vo farebnom vyhotovení buk, je stolom vhodným pre všetkých školákov. Stôl obsahuje tri zásuvky s kovovými pojazdmi a policu s rozmerom 40 × 38 × 13 cm. Montáž zásuviek je možná na pravú aj ľavú stranu. Stôl možno kombinovať s ostatným nábytkom a vytvoriť príjemné prostredie pre prácu.

IDEA nábytok Kontajner 6 zásuviek 391
78 € 47,50 €

Kontajner 6 zásuviek 391 v prevedení masív borovica lak sa hodí k masívnemu písaciemu stolu. Masívny kontajner obsahuje 6 zásuviek a je pojazdný na kolieskach. Do zásuviek sa prehľadne uložia dokumenty a najrôznejšie papiere. Masívný kontajner je vhodný do pracovne, detskej izby i študentskej izby.

IDEA nábytok PC stôl rohový 8846 lakovaný
314 € 149 €

PC stôl rohový 8846 lakovaný v prevedení masív borovica je vhodný do pracovne a študentskej izby. Stôl obsahuje 4 zásuvky s kovovými pojazdmi a výsuv pre klávesnicu, ktorý je súčasťou dodávky (montáž voliteľná). PC stôl uloží veľké množstvo dokumentov a kníh a skvele poslúži na váš stolný počítač.

Artenat Pracovný stôl Lenny, 120 cm, čierna-30%
160,34 € 112 €

Akcia

Pracovný stôl Lenny je moderný nábytok, ktorý vám ponúka veľký pracovný priestor. Stôl je veľmi praktický a ponúka množstvo odkladacích možností vrátane vysúvacej plochy na klávesnicu. Pre vašu kanceláriu či domácu pracovňu bude skvelým pomocníkom.

TEMPO KONDELA PC stolík PELLO TYP 80, sosna lareto
127 €

PC stolík. Materiál: DTD laminovaná. Prevedenie: sosna lareto. Rozmery (ŠxHxV): 135,3×65×75 cm. Luxusná a moderná sektorová zostava, vhodná na zariadenia obývacích izieb, jedální, kancelárií a spální.

IDEA nábytok Masážne kreslo DELUXE hnedé
392 € 196,50 €

Masážne kreslo DELUXE hnedé s textilným poťahom je polohovacie. Kreslo má elektrické ovládanie, 8 masážnych programov, 2 stupne intenzity a nastavenie oblasti (chrbtová, bedrová, stehenná). Kreslo sa automaticky vypne po 15 alebo 30 minútach. Výška sedu 47 cm, odporúčaná nosnosť do 100 kg.

Artenat Pracovný stôl Leon, 140 cm, čierna-31%
204,68 € 140 €

Akcia

Moderný pracovný stôl Leon vám ponúka veľký pracovný priestor. Je doplnený o skrinku, ktorá poskytuje otvorený úložný priestor. Stôl je rohový a disponuje priestorom pre PC a praktickou vysúvacou plochou na klávesnicu. Tento pracovný stôl Leon dodá šmrnc vašej kancelárii.

Black Red White Písací Stôl: Heda - Biu2s
131 €

Charakteristika: • Praktický písací stôl BIU2S z kolekcie HEDA • Obsahuje 2 priestranné zásuvky k uskladneniu písacích potrieb, dokumentov a iných vecí. • Vysoké a úzke nohy vizuálne nadľahčujú celý model a dodávajú nábytku retrospektívny charakter. • Príznačné sú minimalistické úchytky. •…

Black Red White Písací Stôl: Namek - Biu1d1s
89,90 €

Charakteristika: • Praktický písací stôl BIU1D1S z kolekcie NAMEK. • Obsahuje 1 zásuvku a 1 skrinku s dvierkami. • V skrinke stola je jedna polica. • Zásuvka je na valčekových koľajničkách. • Jednoduchá montáž. Kolekcia NAMEK ponúka správnu voľbu pre vytvorenie pohodlia každej detskej izby…