Písací stôl, biela/dub wotan, DALTON 2 NEW
125 € 99 €

Novinka

Aj kancelária dokáže byť pekne útulná. Rohový stôl DALTON 2 NEW svojou jemnou eleganciou a čarom zaručene rozjasní nejednu pracovňu či kanceláriu.

Písací stôl 60044 orech/biela
102 € 55 €

Písací stôl 60044, vo farebnom vyhotovení orech, s bielymi zásuvkami, sa vám bude zaručene páčiť. Hnedý stôl s tromi zásuvkami v kontrastnom bielom vyhotovení, montovanými na pravú stranu, bude dobrým pomocníkom vo vašej pracovni aj v detskej izbe, zariadenej nábytkom vo vyhotovení orech/biela.

PC stôl 8847 lakovaný
235 € 125,50 €

PC stôl 8847 lakovaný v prevedení masív borovica je vhodný do pracovne i študentskej izby. PC stôl obsahuje 3 zásuvky s kovovými pojazdmi a skrinku s dvierkami. Nad zásuvkami a skrinkou je priestor na odloženie drobných vecí. PC stôl je vhodný do izby s masívnym nábytkom. Bez výsuvu pre klávesnicu.

PC stôl s regálom, dub sonoma, MINESON
139 € 115 €

Novinka

Doplňte váš pracovný priestor o elegantný a moderný prvok. MINESON PC stôl s regálom vo farbe dub sonoma zapadne do domácej pracovne či študentskej izby.

PC stôl, grafit/biela, RIOMA TYP 12
79 €

Moderná, harmonická a ponorená do svetla v elegantných farbách, tak by sme opísali perfektnú kanceláriu. Tá si vyžaduje perfektnú vysokú skriňu RIOMA TYP 12.

PC stôl, dub sonoma/biela, LARISTOTE
74 €

Kde je poriadok, tam ide práca od ruky! Všetci pracujeme s počítačom, výber je správneho PC stola dôležitý. Písací stolík LARISTOTE bude tou správnou voľbou.

PC stôl, slivka/biela, LARISTOTE
74 €

Kde je poriadok, tam ide práca od ruky! Všetci pracujeme s počítačom, preto je výber správneho PC stolíka veľmi dôležitý. LARISTOTE bude tou správnou voľbou.

Písací stôl 44 ružová/biela
133 € 63 €

Písací stôl 44, vo farebnom vyhotovení ružová/biela, zaujme všetky dievčatá, ktoré sú školopovinné. Písací stôl má korpus v bielej a čelá zásuviek sú v ružovej. Stôl obsahuje tri zásuvky, montáž zásuviek je možná len na pravú stranu. Dievčenská izbička bude s týmto písacím stolom absolútne čarovná.

Písací stôl 44 biela
102 € 55 €

Písací stôl 44, vo farebnom vyhotovení biela, poteší predovšetkým ženy. Jednoduchý stôl ozdobí spálňu či pracovňu. Deti biely nábytok ocenia, vďaka dobrej kombinovateľnosti s ich obľúbenou farbou. Stôl obsahuje tri zásuvky s montážou možnou iba na pravú stranu. Stôl využijete v každej miestnosti.

PC stôl, biela/vysoký lesk, EDGAR
69 € 29 €

Aj Edgar Allan Poe by sadol za tento písací stôl a sršal nápadmi. PC stolík EDGAR v modernom a praktickom dizajne v bielej s extra vysokým leskom.

Písací stôl, biela, JOHAN NEW 02
57 €

Kancelársky nábytok s čistými líniami a elegantným dizajnom. Kancelársky písací stôl JOHAN NEW 02 v prevedení biela. Originál pre vašu kanceláriu.

PC stôl 1S, dub sonoma, TEYO
49 €

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu detskou zostavou TEYO.

Príručný stolík na tablet, MILANA
39 € 19 €

Príručný stolík MILANA sa hodí do každej domácnosti a kancelárie. Je výnimočný vďaka zárezu, ktorý slúži ako držiak na tablet. Je moderný a dizajnový.

PC stôl, svetlý buk, KARINO
27 € 17,90 €

Pocit pohodlia vám poskytne písací stôl KARINO. Vzdelávajte sa na tom správnom mieste s tými správnymi pomôckami a všetko pôjde jednoduchšie a rýchlejšie.

Viacúčelový písací stôl, dub sonoma, JASMIN
89 € 72 €

Novinka

Hľadáte moderný, multifunkčný, barový stôl s regálom? Aby vytvoril útulný a zároveň funkčný priestor? Stôl JASMIN v prevedení dub sonoma je tým riešením.

PC stôl, biela, MELICHAR
39 €

Potrebujete nový pracovný stôl do kancelárie, študentskej alebo detskej izby? PC stôl MELICHAR určite oceníte pre jeho praktickosť a funkčnosť.

Písací stôl 44 buk
102 € 55 €

Písací stôl 44, vo farebnom vyhotovení buk, je dobrou voľbou ak zháňate prvý písací stôl pre vaše deti. Písací stôl obsahuje tri zásuvky s montážou možnou iba na pravú stranu. Jednoduchý písací stôl využijete v každej miestnosti zariadenej nábytkom vo vyhotovení buk, aj vo vašej pracovni či spálni.

Rohový PC stôl, biela, KALIMERO
99 € 79,90 €

Kancelársky nábytok s čistými líniami a elegantným dizajnom. Rohový PC stôl KALIMERO v bielom prevedení, dokonale zapadne do vašej domácnosti.

Písací stôl rohový CORNER dub Shannon
125 € 74,50 €

Písací stôl rohový CORNER, vo vyhotovení dub Shannon, bude slúžiť v študentskej izbe a v pracovni. Rohový stôl nezaberie toľko miesta a pritom posktyne skvelý úložný priestor, ktorý nahradí knižnicu. Stôl totiž obsahuje 4 police o rozmere 48 × 24 × 29 cm s montážou možnou na pravú aj ľavú stranu.

PC stôl, biela, SIRISS
59 €

Potrebujete nový pracovný stôl do kancelárie, študentskej alebo detskej izby? PC stôl SIRISS určite oceníte pre biele farebné prevedenie, šuplík a skrinku.

PC stôl s regálom, biela, MINESON
139 € 115 €

Novinka

Doplňte váš pracovný priestor o elegantný a moderný prvok. MINESON PC stôl s regálom v bielej farbe dokonale zapadne do domácej pracovne či študentskej izby.

Rohový PC stôl, MAURUS NEW MA11
143 €

Počítačový stôl MAURUS MA11 v tvare L je priestranný a vyznačuje sa dostatkom odkladacej plochy. Vychutnávajte si chvíle práce a realizujte sa naplno.

PC stôl 1S, biela/dub sonoma, TEYO
49 €

Novinka

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu PC stolom TEYO.

PC stôl s regálom, biela/betón, MINESON
139 € 115 €

Novinka

Doplňte váš pracovný priestor o elegantný a moderný prvok. MINESON PC stôl s regálom vo farbe biela/betón zapadne do domácej pracovne či študentskej izby.

Písací stôl buk
106 € 63 €

Písací stôl, vo farebnom vyhotovení buk, je stolom vhodným pre všetkých školákov. Stôl obsahuje tri zásuvky s kovovými pojazdmi a policu s rozmerom 40 × 38 × 13 cm. Montáž zásuviek je možná na pravú aj ľavú stranu. Stôl možno kombinovať s ostatným nábytkom a vytvoriť príjemné prostredie pre prácu.

Bruxxi Písací stôl Samo, 120 cm, Sonoma dub/sivá
249,01 € 175,99 €

Písací stôl Samo vytvorí ideálne pracovné prostredie pre každého. Vôbec tak nezáleží či ste študent, pracujete z domova, alebo skrátka hľadáte stôl, u ktorého sa vám bude dobre písať.

PC stolík, dub madura/wellington, DIAZ
79 €

PC stôl do študentskej izby je veľkým pomocníkom a zároveň aj spoločníkom pri riešení nejednej možno neľahkej domácej úlohy. PC DIAZ sa ním určite stane.

Písací stôl, dub sonoma, JOHAN NEW 02
57 €

Kancelársky nábytok s čistými líniami a elegantným dizajnom. Kancelársky písací stôl JOHAN NEW 02 v prevedení dub sonoma. Originál pre vašu kanceláriu.

PC stôl 8844 lakovaný
157 € 86,50 €

PC stôl 8844 lakovaný v prevedení masív borovica je vhodný do pracovne i študentskej izby. Stôl obsahuje 3 zásuvky s kovovými pojazdmi s montážou len na pravú stranu. Nad zásuvkami je priestor na odloženie drobných vecí. PC stôl je vhodný do izby s masívnym nábytkom. Bez výsuvu pre klávesnicu.

PC stôl, dub sonoma, VENDI
99,90 €

Novinka

PC stôl VENDI je šikovný, spratný, funkčný a praktický. Čo viac si želať?! V modernom prevedení dub sonoma zapadne do každej pracovne či detskej izby.

Viacúčelový písací stôl, biela, JASMIN
89 € 72 €

Novinka

Hľadáte moderný, multifunkčný, barový stôl s regálom? Aby vytvoril útulný a zároveň funkčný priestor? Stôl JASMIN v prevedení biela je tým riešením.

PC stôl, dub sonoma, B9 NEW
133 €

Sedíte v kancelárii a máte pocit, že vám niečo chýba? Všetko môže vyriešiť praktický PC stolík B9 vyrobený z DTD laminovanej v prevedení dub sonoma.

PC stôl, dub wotan/biela, NOE NEW
135 € 122 €

Variabilnosť, ktorá prevýši jednoduchý dizajn. Písací stôl NOE NEW v prevedení dub wotan/biela vám uľahčí prácu a spríjemní čas venovaný pracovným povinnostiam.