Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 3006908

PHANTEKS Evolv Shift 2 Air, antracitová

PHANTEKS Evolv Shift 2 Air, antracitová

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitná počítačová skriňa s unikátnym dizajnom, priedušné bočnice, dosky formátu mini-ITX, pozície: interné 1× 3,5 „a 2× 2,5“; priestor pre až 3 ventilátory (1× 140 mm DRGB predinštalovaný), predný panel: 2× USB 3.2 Gen1 +; zdroje formáte SFX a SFX-L. Celý popis
Už sa nepredáva
111,01 €
Tovar od: CZC.cz
111,01 €

Popis

Enthoo Evolv Shift 2 Air

Evolve Shift 2 stavia na unikátnom formáte originálneho Evolve Shift a prináša kompaktné šasi, ktoré je extrémne priestorovo efektívna. Digitálne RGB osvetlenie bolo integrované nenápadným a štýlovým spôsobom a výstup pre zadné porty základnej dosky bol schovaný, ale je ľahko prístupný jediným dotykom na hornom paneli. Verzia Air je navyše vybavená bočnicami s odolným, ultra jemným nylonom, ktorý umožňuje ešte lepšie prúdenie vzduchu a zároveň udržuje prach mimo skriňu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Výhody Enthoo Evolve Shift 2 Air

  • Moderný a unikátny dizajn
  • Ideálny pre malé zostavy
  • Dostatok priestoru pre výkonnú grafickú kartu
  • Podpora AIO vodného chladenia
  • Prístup k zadným portom z horného panelu
  • Priedušné bočnice s nylonom

Interiér

Vnútri skrine sa 1× 3,5 „a 2× 2,5“ pozície pre HDD / SSD. Maximálna dĺžka grafické karty je 335 mm. Výška chladiča CPU môže byť maximálne 85 mm. Tento model je dodávaný bez napájacieho zdroja a vďaka tomu budete mať možnosť zvoliť zdroj so zodpovedajúcim výkonom pre vami navrhnutú počítačovú zostavu. Skriňa podporuje napájacie zdroje formáte SFX a SFX-L.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Exteriér

Rozmery skrine sú 186 × 490 × 274 mm a na prednom paneli nájdete 2× USB 3.2 Gen1 + konektory, kam je možné ľahko pripojiť najrôznejšie periférie, ako sú myši, klávesnice, externé disky, a ďalšie zariadenia. Bočnice majú okná vyrobené z tvrdeného skla a poskytujú tak pohľad na komponenty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chladenie

Skriňa poskytuje celkom 3 pozície pre ventilátory. Zadný panel umožňuje inštaláciu 2× 120/140 mm ventilátora a spodný panel umožňuje inštaláciu 1× 120/140 mm ventilátora alebo radiátora. Zadná pozícia je už výrobcom osadená 1× 140 mm DRGB ventilátorom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitný malú počítačovú skriňa s unikátnym dizajnom. Je určená pre základné dosky formátu mini-ITX. Jej rozmery činí 186 × 490 × 274 mm. Obsahuje interné pozície pre 1× 3,5 „a 2× 2,5“ HDD / SSD. Maximálna dĺžka grafické karty je 335 mm. Maximálna výška chladiča CPU je 85 mm. Skriňa má 3 pozície pre ventilátory. Súčasťou je 1× 140 mm DRGB ventilátor. Na prednom paneli sa nachádza 2× USB 3.2 Gen1 + konektory.