PHANTEKS Eclipsa P400S, Tempered glass, izolovaná, čierna

Značka: PHANTEKS Náš kód: 100006760461

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

PHANTEKS Eclipsa P400S, Tempered glass, izolovaná, čierna

Užívateľsky prívetivá a priestranná skriňa PHANTEKS Eclipse P400S (ako Silent – hluk tlmiace materiály umiestnené na paneloch), Tempered glass, izolovaná, čierna má rozmery 210 × 465 × 470 mm a hmotnosť 7 kg. Elegantný vzhľad a nechýba ani LED podsvietenie vrátane priehľadnej bočnice. Celý popis

95.96

Náš kód: 100006760461

Popis

Popis produktu

Počítačová skriňa PHANTEKS Eclipse P400S

Eclipse P400S (ako Silent – hluk tlmiace materiály umiestnené na paneloch) je elegantný skriňa v prevedení Miditower, ktorá ponúka dostatok vnútorného priestoru, ale nezaberie toľko miesta na pracovnom stole. Bez veľkého úsilia umožňuje užívateľom vytvoriť čistý a krásny systém. Ambientné osvetlenie RGB dodáva osobitý charakter, zatiaľ čo solídny kovový exteriér odovzdá puzdro s jednoduchým dizajnom a reguláciou ventilátorov alebo kompatibilitu s chladením. A to poteší každého užívateľa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitné prevedenie ako základ

Počítačové skrine sú dôležitou položkou pri skladaní celej zostavy. Ich hlavnou funkciou je ochrana mechanicky poškoditeľných komponentov, ktoré sa vo vnútri nachádzajú. Preto je treba výberu skrine venovať náležitú pozornosť, aby vyhovovala vašim požiadavkám s ohľadom jej veľkosť, prístupnosť tlačidiel a konektorov. Zabudnúť neradno ani na kvalitu spracovania skrine a zvoliť si počet ventilátorov, ktorými ju budete chcieť osadiť, aby ochladzovali použité komponenty.

Dostatočný priestor pre všetok hardvér

Skriňa je vhodná pre začiatočníkov aj skúsených staviteľov systémov. Panely Eclipse P400 z tvrdeného skla prispievajú k jej výraznej kráse a prinášajú ďalšie sofistikovanosti vášho systému. Obsahuje samozrejme všetky sloty a otvory pre inštaláciu všetkého moderného hardvéru a tiež ponúka dostatok priestoru pre inštaláciu základnej dosky, mechaniky a ďalšie rozširujúce prvky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Postavte si sami herné delo

Za jadro nového počítača možno zvoliť základnú dosku veľkého formátu eATX a limit grafickej karty je až 395 mm, takže môžete siahnuť aj po herných kúskoch. Priestor pre 6 diskov (z toho 2 SSD) bohato postačí (v balení sú len 2 kusy pre 3.5" pozíciu a 2 kusy pre 2.5" pozíciu aj keď počet slotov môže byť vyšší) a systém 3 veľkých filtrov úspešne zabraňuje prenikaniu prachu do interiéru. Milovníkov vodného chladenia určite uspokojí podpora až 360 mm výmenníka tepla dopredu a 120 mm dozadu. Vďaka výkonnému chladeniu nebude problém zvýšiť frekvenciu procesora alebo grafiky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Užívateľsky prívetivá a priestranná skriňa PHANTEKS Eclipse P400S, Tempered glass, izolovaná, čierna má rozmery 210 × 465 × 470 mm a hmotnosť 7 kg. Skriňa má elegantný vzhľad a nechýba jej ani LED podsvietenie vrátane priehľadnej bočnice. Pozícia pre 5 ventilátorov, podpora vodného chladenia a kompletný systém prachových filtrov. Podporované sú dosky formátov ATX, Micro ATX, Mini ITX a E-ATX (avšak do šírky 272 mm), vrchný I / O panel nesie 2× USB 3.0 a konektory slúchadiel a mikrofónu, rozširujúcich slotov je vnútri 7, pozícia pre pevné disky je 6 + 2 samostatné 2,5" (v balení sú len 2 kusy pre 3.5" pozíciu a 2 kusy pre 2.5 "pozíciu aj keď počet slotov môže byť vyšší). Pre chladenie možno využiť tri predné 120 mm ventilátory a jeden zadný 120 mm.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Čierna
Hmotnosť 7 kg
RGB synchronizácia ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Maximálna dĺžka kariet 395 cm
Max. výška chladiča CPU 160 cm
Počet pozícií na ventilátory 6
Počet pozícií pre karty 7
Počet predinštalovaných vent. 2
Osadené ventilátory 2x120mm
Parametre zdroja Bez zdroja, Podpora ATX štandardu, Spodné umiestnenie
Podporované formáty dosiek ATX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Pozície pre ventilátory Horné 2x120/140mm, Predné 3x120mm/2x140mm, Zadné 1x120mm
Počty pozícií INTERNAL 3.5 "(2-6X)
Špeciálne vybavenie Cable management, LED controller, Osvetlenie, Prachové filtre, Priehľadná bočnica, Zvuková izolácia
Systém vodného chladenia Zadný 120mm slot