In-Win BQ696 BLACK - CHOPIN, čierna

In-Win BQ696 BLACK - CHOPIN, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantná a praktická počítačová skriňa In-Win BQ696 typu Mini ITX disponuje štandardnou výbavou, výborne riešeným chladením a je vysoko kompatibilná. Podporované základné dosky: 1× 24pin, 1× 4 + 4pin, 1× FDD, 1× SATA. Farba čierna. Celý popis
93,74 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100006715444

Popis

Počítačová skriňa In-Win BQ696

Počítačová skriňa ukrýva srdce vášho počítača. Pri vývoji sa dbalo na jej praktické využitie, ale aj na jej vzhľad a dizajn. Táto počítačová skriňa In-Win BQ696 je typu Mini ITX a spĺňa tie najvyššie kvalitatívne požiadavky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elegantná aj praktická

Táto počítačová skriňa sa vyznačuje veľmi praktickým a hlavne jedinečným dizajnom, ktorý je zároveň naozaj elegantný a skvele zapadne do akejkoľvek pracovne, izby či kancelárie. Skriňa pôsobí výrazne a šasi je veľmi prakticky riešené aj pre odvod tepla za chodu počítača.

Výborné chladenie

Chladenie je v tejto skrini perfektne vyriešené pomocou najmodernejšieho vývoja. Pre chladenie sú vymedzené pozície pre ventilátory a vďaka konštrukcii umožňuje skriňa aj výborné prúdenie vzduchu. Túto skutočnosť oceníte nielen pri práci, ale aj pri sledovaní filmov, hraní hier či ďalšej multimediálnej zábave.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká kompatibilita

Táto počítačová skriňa je vysoko kompatibilná. Podporované základné dosky sú typu mini ITX (Max: 6.7" x 6.7). K dispozícii sú tiež pozície pre mechaniky: interné pozícia: 2,5.

Výbava skrine

Skriňa poskytuje štandardnú výbavu, ktorú iste ocení každý užívateľ. K dispozícii sú na prednom paneli 2× USB 2.0, 2× USB 3.0, HD Audio. Myslelo sa aj na bezpečnosť – zabezpečenie prostredníctvom očka pre zámok alebo Kensington slotom. Skriňa spĺňa požiadavky RoHS, CE and FCC Class B.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Táto počítačová skrinka In-Win BQ696 poskytuje požadovaný komfort. Ponúka eleganciu a predovšetkým praktickosť. Pri jej výrobe boli použité moderné technológie a skriňa je vysoko kompatibilná. Disponuje štandardnou výbavou a tiež možnosťou zabezpečenia skrine. Vďaka svojmu dizajnu aj rozmerom skvele zapadne do každého interiéru. Užívatelia navyše ocenia výborné chladenie – odvod tepla zo skrine.