In-Win BL641, 300W, čierna

In-Win BL641, 300W, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantná a praktická počítačová skriňa In-Win BL641 typu S.F.F. Slim disponuje štandardnou výbavou, výborne riešeným chladením a je vysoko kompatibilná. Podporované základné dosky: Micro ATX. Celý popis
102,49 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

7.12.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
7.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 1437199

Popis

Počítačová skriňa In-Win BL641

Počítačová skriňa ukrýva srdce vášho počítača. Pri vývoji sa dbalo na jej praktické využitie, ale aj na jej vzhľad a dizajn. Táto počítačová skriňa In-Win BL641 je typu S.F.F. a spĺňa tie najvyššie kvalitatívne požiadavky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elegantná aj praktická

Táto počítačová skriňa sa vyznačuje veľmi praktickým, ktorý je zároveň naozaj elegantný a skvele zapadne do akejkoľvek pracovne či kancelárie. Skriňa pôsobí výrazne a šasi je veľmi prakticky riešené aj pre odvod tepla za chodu počítača.

Výborné chladenie

Chladenie je v tejto skrini perfektne vyriešené pomocou najmodernejšieho vývoja. PPCT (partition plate cooling technology) je určené pre to najlepšie chladenie počítačovej zostavy (napr. odvod tepla od procesora) a zároveň je veľmi tiché. Túto skutočnosť oceníte nielen pri práci, ale aj pri sledovaní filmov, či ďalšej multimediálnej zábave.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká kompatibilita

Táto počítačová skriňa je vysoko kompatibilná. Podporované základné dosky sú typu Micro-ATX a podporovaný formát zdroja je štandardná TFX 12V. K dispozíciitiež pozície pre mechaniky: vonkajšie: 5.25" x1, 3.5 x1 a vnútorné 3.5x 2.

Výbava skrine

Skriňa poskytuje štandardnú výbavu, ktorú iste ocení každý užívateľ. K dispozícii sú na prednom paneli 2× USB 2.0, 2× USB 3.0, HD Audio. Myslelo sa aj na bezpečnosť – zabezpečenie prostredníctvom očka pre zámok alebo Kensington slotom. Skriňa spĺňa požiadavky RoHS, CE and FCC Class B.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Táto počítačová skrinka In-Win BL641 poskytuje požadovaný komfort. Ponúka eleganciu a predovšetkým praktickosť. Pri jej výrobe boli použité moderné technológie a skriňa je vysoko kompatibilná. Disponuje štandardnou výbavou a tiež možnosťou zabezpečenia skrine. Vďaka svojmu dizajnu aj rozmerom skvele zapadne do každého interiéru. Užívatelia navyše ocenia výborné chladenie – odvod tepla zo skrine a jej tichý chod.