In-Win 805C BLACK, čierna

In-Win 805C BLACK, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantná a praktická počítačová skrinka In-Win 805C typu Full tower disponuje štandardnou výbavou, výborne riešeným chladením a je vysoko kompatibilná. Podporované základné dosky: TX, Micro-ATX, Mini-ITX. Farba čierna. Celý popis
143,21 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100006753140

Popis

Počítačová skriňa In-Win 805C

Počítačová skriňa ukrýva srdce vášho počítača. Pri vývoji sa dbalo na jej praktické využitie, ale aj na jej vzhľad a dizajn. Táto počítačová skrinka In-Win 805C je typu Mid Tower a spĺňa tie najvyššie kvalitatívne požiadavky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elegantná aj praktická

Táto počítačová skriňa sa vyznačuje veľmi praktickým a hlavne jedinečným dizajnom, ktorý je zároveň naozaj elegantný a skvele zapadne do akejkoľvek pracovne, izby či kancelárie. Skriňa pôsobí výrazne a šasi je veľmi prakticky riešené. A to aj pre odvod tepla za chodu počítača.

Výborné chladenie

Chladenie je v tejto skrini perfektne vyriešené pomocou najmodernejšieho vývoja. Pre chladenie sú vymedzené pozície pre ventilátory, ale vďaka svojej konštrukcii umožňuje skriňa aj výborné prúdenie vzduchu. Túto skutočnosť oceníte nielen pri práci, ale aj pri sledovaní filmov, hraní hier či ďalšie multimediálnej zábave.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká kompatibilita

Táto počítačová skriňa je vysoko kompatibilná. Podporované základné dosky sú typu E-ATX, ATX, Micro-ATX. K dispozícii sú tiež pozície pre mechaniky: Počet slotov 2,5" : 4× 2.5" (interné), Počet slotov 3,5": 2× 3.5"/ 2.5" (interné).

Výbava skrine

Skriňa poskytuje štandardnú výbavu, ktorú iste ocení každý užívateľ. K dispozícii sú na prednom paneli 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB 3.1 Type-C, HD Audio. Myslelo sa aj na bezpečnosť - zabezpečenie prostredníctvom očka pre zámok alebo Kensington slotom. Skriňa spĺňa požiadavky RoHS, CE and FCC Class B.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Skrinka In-Win 805C poskytuje požadovaný komfort. Ponúka eleganciu a predovšetkým praktickosť. Pri jej výrobe boli použité moderné technológie a skriňa je vysoko kompatibilná. Disponuje štandardnou výbavou a tiež možnosťou zabezpečenia skrine. Vďaka svojmu dizajnu aj rozmerom skvele zapadne do každého interiéru. Užívatelia navyše ocenia výborné chladenie – odvod tepla zo skrine. Farba čierna.