Chieftec Compact saries IX-03B-OP, čierna

Chieftec Compact saries IX-03B-OP, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitná Minitower skriňa, 2× 5.25", 1× 3.5" alebo 2× 2.5" interné pozície, možnosť osadenia až dvoma ventilátormi, podpora VESA štandardu pre upevnenie k monitoru, bez napájacieho adaptéra. Celý popis
43,36 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera Posledný 1 kus

Už zajtra na výdajnom mieste
 
Zajtra na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 1436012

Popis

Počítačové skrine sú dôležitou položkou pri skladaní počítačovej zostavy. Ich hlavnou funkciou je ochrana mechanicky poškoditeľných komponentov, ktoré sa nachádzajú vo vnútri. Preto je potrebné výberu skrine venovať náležitú pozornosť, aby vyhovovala vašim požiadavkám vzhľadom na jej veľkosť, prístupnosť tlačidiel a konektorov. Zabudnúť neradno ani na kvalitu spracovania skrine a zvoliť si počet ventilátorov, ktorú do nej budete chciet nainštalovať, tak aby dostatočne ochladzovali použité komponenty.

Chieftec Compact Series IX-03B-OP je skriňa typu Minitower, je vybavená jednoduchým spôsobom inštalácie komponentov a dobre navrhnutým chladiacim systémom. Chladenie je možné zaistiť pomocou dvojice 50mm ventilátorov, ktoré zlepšia prúdenie vzduchu vo vnútri skrine a zaistia dlhšiu životnosť použitých komponentov.

Skriňa ponúkne celkom jednu pozíciu veľkosti 3.5", ktorá slúži na inštaláciu pevného disku. Ak dávate prednosť menším SSD diskom, tak tie je možné inštalovať až dva, ale len v prípade neosadenej 3.5" pozície.

Vo vnútri skrine nájdeme dostatok priestoru pre inštaláciu základnej dosky formátu Mini ITX. Okrem malých rozmerov Vám môže pomôcť pri inštalácii aj podpora VESA uchytenia napríklad k zadnej časti monitora. Skriňa má rozmery 220 × 197 × 63 mm s hmotnosťou 1.5kg a je dodávaná bez napájacieho adaptéra.