BitFenix Comrade, čierna

BitFenix Comrade, čierna


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Kvalitná a elegantná skriňa od značkového výrobcu, prevedenie MidiTower, 3× 5.25" externé pozície, 3× 3.5" pozície + 3× 2.5" pozície, podpora až 3 ventilátorov (1× 120mm predinštalovaný), 7 rozširujúcich slotov, 1× USB 3.0 + 1× USB 2.0 + audio konektory, podpora dosiek Mini-ITX/mATX/ATX. Celý popis

33.43
33,43 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100006753033

Popis

Popis produktu

Skriňa Comrade od spoločnosti BITFENIX je vyrobená v klasickom prevedení MidiTower a rovnako ako iné počítačové skrine slúži ako kvalitná ochrana inštalovaných komponentov. Komponenty ako základné dosky, grafické karty a iné nevyhnutné vybavenie počítačovej zostavy je možné mechanicky alebo elektrostaticky poškodiť napríklad pri častom prenášanie. Použité ventilátory sa časom zanesú prachom. Vnikaniu prachu a možnosť mechanického poškodenia vyriešite nákupom kvalitnej počítačovej skrine, ktorá okrem doplnenia vzhľadu zostavy slúži ako ochranca inštalovaných komponentov.

Na svojej prednej strane má skriňa trojicu 5.25" šachiet pre inštaláciu optických mechanik. Vnútri skrine sa nachádza dostatok miesta pre umiestnenie troch pevných diskov do slotov o veľkosti 3.5", k dispozícii je aj trojica pozícií s veľkosťou 2.5". Šachty sú opatrené systémom pre rýchle umiestnenie komponentov. Na zadnej strane je sedem rozširujúcich slotov na vyvedenie kariet zo základnej dosky. Do skrine je možné pohodlne namontovať dosky typu Mini-ITX, mATX a ATX.

Chladenie komponentov pomocou inštalovaného 120 mm ventilátora vnútri skrine môžete podporiť pridaním ďalšej dvojice ventilátorov. Na zadnej strane je namontovaný jeden 120 mm ventilátor, ktorý slúži na odvod ohriateho vzduchu z vnútra skrine. K dispozícii sú navyše dve voľné predné pozície pre 120mm ventilátory.

Rozmery Comrade Midi Tower skrine sú 185 × 428.55 × 470.5 mm. Na uľahčenie pripájania externých médií a periférií slúžia vyvedené multimediálne vstupy na bočnici skrine. Môžete tu nájsť jeden vysokorýchlostný USB 3.0 a jeden štandardný USB 2.0 konektor, do ktorých je možné umiestniť flash alebo externé disky. Okrem týchto konektorov sa tu nachádza aj dvojica audio jackov pre pripojenie mikrofónu a slúchadiel.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Čierna
Hmotnosť (kg) 10.58 kg
Maximálna dĺžka kariet 300 cm
Max. výška chladiča CPU 160 cm
Počet pozícií na ventilátory 3
Počet pozícií pre karty 7
Počet predinštalovaných vent. 1
Osadené ventilátory 1x120mm
Parametre zdroja Bez zdroja, Podpora ATX štandardu, Spodné umiestnenie
Podporované formáty dosiek ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Pozície pre ventilátory Predné 2x120mm, Zadné 1x120mm
Špeciálne vybavenie Nepriehľadná bočnica, Prachové filtre