Elex II (PC)

Elex II (PC)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Jax je späť! Elex II je pokračovanie úspešného RPG od Piranha Bytes (tvorcov série Gothic a Risen). Celý popis
39,50 €
Tovar od: Xzone
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
39,50 €
Pri zaobstaraní MALL karty 9,50 €

6.4.2023 na výdajnom mieste
6.4.2023 - 11.4.2023 na vašej adrese

Popis

Jax je späť! Elex II je pokračovanie úspešného RPG od Piranha Bytes (tvorcov série Gothic a Risen). Hra sa odohráva niekoľko rokov po prvej hre a ponúkne obrovský ručne vytvorený svet v netradičnom postapokalyptickom fantasy štýlu. Jedinečný je aj súbojový systém, ktorý ponúkne mix. zbraní na diaľku aj na blízko.   UBEHOL NEJAKÝ ČAS
Niekoľko rokov potom, čo Jax porazil Hybrid, sa z nebies znáša nová hrozba, ktorá rozpútava nebezpečnú silu temného ELEX a ohrozuje všetok život na planéte. Aby Jax ubránil mier na Magalanu a bezpečie svojej vlastné rodiny, musí sa vydať na špeciálnu misiu. Počas nej bude musieť presvedčiť frakcie, aby sa spojili proti votrelcom.

ÚŽASNÝ SVET
Ponorte sa do obrovského, ručne vyrobeného, naprosto jedinečného sveta s viac frakciami a rozmanitým prostredím, zasadeného do postapokalyptického sci-fi sveta. Objavujte planétu Magalan vďaka bezprecedentnej slobode pomocou spoľahlivého jetpacku, takže budete môcť cestovať po mape, a dokonca aj lietať!

DÔSLEDKY
Interagujte sa zabývaním svetom plným jedinečných nehráčských postáv (NPC), ktoré si budú pamätať, čo ste urobili, a budú reagovať podľa toho. Nehráčské postavy sa pridajú k vašej skupine alebo z nej odídu podľa toho, ako sa budete správať. Tiež môžu zomrieť, čo bude mať vplyv na príbeh.

SKVELÉ VYLEPŠENIA
Zapojte sa do plynulého kontaktného aj streleckého boja s nesmierne vylepšeným systémom ovládania. Prežite príbeh, kde majú vaše činy následky a kde sa ponoríte do sveta morálneho rozhodovania.