Wenger SHERPA - 16" tenká taška na notebook, burgundy
23,40 €

Výpredaj

Štýlová dvojitá tenká brašna vytvorená z priedušného a kvalitného materiálu zodpovedá veľkosti 16" a objemu 9 litrov. S rozmermi 40 X 30 X 8 cm pojme bez problémov notebook alebo tablet. Oceníte dômyselne vytvorené vnútro brašne a kvalitný, odolný zovňajšok s popruhom presne padnúcim na každé rameno.


PRESTIGIO PBSP1SI-10%

PRESTIGIO PBSP1SI

Hodnotenie: 4
37 €

33 €

Výpredaj

Nový Prestigio PBSP1 je kompaktný audio systém ponúkajúci jedinečnú kvalitu a čistý zvuk. Počúvajte svoju obľúbenú hudbu a vychutnajte si harmonický zvuk, štýlový dizajn a pohodlie na vašich cestách pomocou technológií NFC, Bluetooth a AUX. Len jeden dotyk a prenosný reproduktor je prippojený a pripravený prehrať hudbu.


PRESTIGIO PSP3 šedá

PRESTIGIO PSP3 šedá

Hodnotenie: 3,5
25,40 €

Výpredaj

Nový Prestigio PSP3 je kompaktní audio systém nabízející jedinečnou kvalitu a čistý zvuk. Připojuje se USB kabelem a 3,5mm konektorem. Tyto reproduktory představují ideální řešení na cesty, jsou kompatibilní s laptopy a MP3 přehrávači, iPody a dalšími audio zařízeními. Na reproduktorech Prestigio PSP3 snadno ovládáte hlasitost a kromě toho budou vedle vašeho PC nebo notebooku skvěle vypadat. Prestigio PSP3 je skvělá volba pro všechny, kteří hledají čistou kvalitu zvuku, snadnou přenosnost a jednoduché ovládání.