Arctic MX-4 2019 (2g)

Arctic MX-4 2019 (2g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Uhlíková teplovodivá pasta pre aplikáciu medzi chladič a čip, vhodná aj pre výkonnejšie procesory, GPU čipy a pretaktovania, vodivosť 8,5 W/mK, účinnosť cez 8 rokov, hmotnosť 2 g. Celý popis
Partner: CZC.cz
5,26 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 3 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100010112800

Popis

Arctic MX-4

Spoločnosť Arctic prináša na trh svoju teplovodivú pastu nesúcu označenie MX-4. Tá ponúka vynikajúce výsledky aj pri nízkom tlaku. Vďaka ideálnej konzistencii sa MX-4 ľahko používa. Môžu ju tak bez problémov nanášať aj začiatočníci.

Pasta je tvorená uhlíkovými mikro čiastočkami, ktoré vedú k extrémne vysokej tepelnej vodivosti. Garantuje rýchly a efektívny odvod tepla od CPU alebo GPU. Vďaka svojej vysokej vodivosti 8,5 W/mK je najlepším spoločníkom pre overclockerov a nadšencov. Neobsahuje žiadne kovové čiastočky. Nedôjde tak k žiadnemu poškodeniu, ak by sa pasta nedopatrením dostala na piny či iné elektrické kontakty.

V porovnaní s kovovými a silikónovými pastami, sa účinnosť MX-4 neznižuje s časom. Akonáhle ju nanesiete, nemusíte to robiť po čase znovu, pretože vydrží cez 8 rokov. Tubička obsahuje 2 gramy pasty.