ADC Blackfire Dobble 360°
26,80 € 24,50 €

Nová verzia hry Dobble, z ktorej sa vám zatočí hlava! Nový spôsob hry – karty nie sú vidieť v jednom okamihu, ale rotujú na otočnej základni! U hry idú nastaviť dve rýchlosti a prispôsobiť tak obtiažnosť. K výhre budú hráči potrebovať hlavne rýchle reflexy, pamäť ale aj zručnosť!

ADC Blackfire Jedním slovem
21,50 €

Novinka

Jedním slovem je zábavná kooperativní party hra, která získala prestižní ocenění Spiel des Jahres 2019! Všichni hrajete společně, abyste dosáhli toho nejlepšího skóre! Spolupracujte a objevte co nejvíce tajemných slov!

ADC Blackfire Dixit-21%

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 23,31 €

Akcia

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

ADC Blackfire Dixit - Odyssey-16%
27,99 € 23,31 €

Akcia

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

ADC Blackfire Dobble-28%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 12,19 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

Piatnik Activity Special-30%

Piatnik Activity Special

Hodnotenie: 4,8
29,16 € 20,34 €

Akcia

Nová verzia hry Activity, plná zábavy pre celú rodinu i partiu priateľov. Activity Special obsahujú nové úlohy a nový spôsob ich predvádzania. Pojmy sú predvádzané pomocou pantomímy, kreslenia, slovného popisu alebo po novom pomocou zvukov!

Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 4,8
14,70 € 11 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
22,90 € 21,40 €

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

Teddies Človeče, napi sa! 1 +2
13,99 € 11,70 €

Spoločenská stolová hra pre dospelých. Pravidlá hry sú rovnaké ako u klasickej hry Človeče, nehnevaj sa! Po ceste si ale hráči berú karty s rôznymi úlohami, ktoré buď zvýhodnia alebo sťažia ich cestu do domčeka.

Mindok Krycie mená Duet SK-18%
19,54 € 15,90 €

Akcia

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len v dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.

Spin Master Vratká veža
7,80 €

Vratká veža je zábavná dynamická hra, v ktorej je úlohou odoberať stavebné diely a dávať ich hore, všetko za pomoci iba jednej ruky. Komu veža pri jeho ťahu spadne, ten prehráva.

Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Hodnotenie: 4,9
12,99 € 11,80 €

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

ADC Blackfire Koncept

ADC Blackfire Koncept

Hodnotenie: 4,5
29,59 € 27,50 €

V hre Koncept je vaším cieľom uhádnuť slová naznačené pomocou nápovedy zo symbolov – konceptu. Tím zložený z dvoch hráčov (susedov pri stole) si zvolí jedno slovo alebo frázu, ktorú musia ostatní hráči uhádnuť. Spoločne potom rozmiestnia herné dieliky na vybrané obrázky na hracom pláne.

HASBRO Twister

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 15,90 €

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

EDUCA Hra: Rýchly, ako rys 350 obrázkov
21,41 € 17,90 €

Akčná rodinná hra, ktorá odhaľuje, kto má najsilnejší zrak a najrýchlejšie reakcie! Kto je bystrý ako rys vyhráva! Jednoducho rozložte hraciu dosku, premiešajte balíček s obrázkami a vyberte 3 obrázky. Buďte prvý hráč, ktorý nájde všetky vaše obrázky na doske, zhromaždí najviac kariet a … vyhrá!

Albi Cortex challenge

Albi Cortex challenge

Hodnotenie: 4,3
15,45 € 13,70 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.

HASBRO Taboo SK-23%
27,61 € 21,09 €

Akcia

Dokážete popsat jeden z více než 1000 výrazů na hracích kartách i bez použití klíčových, zakázaných slov a ještě k tomu ve vymezeném časovém limitu? Vyzkoušejte svoje komunikační schopnosti při zábavné společenské hře Taboo.

DINO Úniková hra: Tajné laboratórium
14,72 € 13 €

V úspešnej únikovej hre EXIT s príbehom prapodivného lekárskeho experimentu je vašou úlohou dostať sa von z laboratória plného nebezpečných chemických látok. Nájdite indície, odomknite všetky zámky a utečte von v časovom limite!

DINO Úniková hra: Zakázaný hrad
14,71 € 13 €

V úspešnej únikové hre EXIT s príbehom Zakázaný hrad sa stanete výletníkmi uväznenými na temnom hrade. Nepanikárte! Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

DINO Úniková hra: mŕtvy muž v orient exprese
14,83 € 12,88 €

Úspešná úniková hra EXIT. Podarí sa vám včas odhaliť vraha na základe alibi a indícií, ktoré postupne odkrývate? Nová úniková hra v obtiažnosti **pre špecialistov **tentoraz s detektívnou zápletkou. Úniková hra **otestuje **vaše logické myslenie, postreh aj prácu v tíme.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka
22,90 € 21 €

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

DINO Úniková hra: Opustená chata
14,72 € 12,90 €

V úspešnej únikovej hre EXIT so scenárom Opustená chata sa vám cestou na dovolenku pokazí auto. Nocľah síce nájdete, ale ráno sa prebudíte so zistením, že je zamknuté a majiteľ opustenej chaty asi nebude žiadny ľudomil. Ale poponáhľajte sa. Opustená chata vás donúti zapnúť mozgové závity na plno. Z opustenej chaty sa musíte dostať skôr, než sa vráti váš tajomný "väzniteľ.

DINO Úniková hra: Faraónova hrobka
14,72 € 13 €

V úspešnej únikovej hre EXIT s príbehom Faraónova hrobka sa turisti ocitnete v jednej z najúžasnejších egyptských pamiatok – v hrobke kráľa Tutanchamóna. Aké ale bude vaše prekvapenie, keď zistíte, že ste zrazu osameli a nemôžete sa dostať von. Naštartujte bystrú myseľ a zmiznite skôr, než vás stihne kliatba faraónov!

Mindok Krycie mená Obrázky SK-18%
19,54 € 15,90 €

Akcia

Najlepšia párty hra roka 2016 sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Dva súperiace superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.

Mindok Krycie mená SK-18%

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 5
19,54 € 15,90 €

Akcia

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Mac Toys Ruleta set

Mac Toys Ruleta set

Hodnotenie: 3,7
13,99 € 12,93 €

Akcia

Jedinečná hazardná sada, pomocou ktorej si môžete zahrať na svetová kasína, kde sa točí veľa peňazí. Súčasťou balenia je ruleta s žetóny, karty, kocky a ďalšie.

Trefl Hra 5 sekúnd

Trefl Hra 5 sekúnd

Hodnotenie: 4,6
30 € 23,10 €

Dokážeš odpovedať rýchlo na otázku? Máš na to iba 5 sekúnd a ostatní hráči čakajú na tvoje zaváhanie! Počas rýchlej časomiery budeš hovoriť zábavné odpovede. Ak budeš mať šťastie, môžeš otázku posunúť ďalšiemu hráčovi.

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,7
11,46 € 10,20 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.

Albi Bang! Zlatá horúčka

Albi Bang! Zlatá horúčka

Hodnotenie: 4,8
11,90 € 10,20 €

Bang! Zlatá horúčka je rozšírenie, ku ktorému potrebujete základnú hru Bang! Nastala zlatá horúčka! Najrýchlejší pištoľníci môžu v hre vyryžovat veľa zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Je však potrebné mať sa na pozore pred tieňovými pištoľníkmi.Hra je v českom jazyku

Piatnik Activity Champion-27%

Piatnik Activity Champion

Hodnotenie: 4,8
27,90 € 20,34 €

Akcia

Kdo je opravdový Activity Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě.

Albi Duplik-28%

Albi Duplik

Hodnotenie: 5
23,34 € 16,64 €

Akcia

Kresliaca párty hra, v ktorej vôbec nezáleží na tom, či viete kresliť! Zvládnete ale napodobniť obrázok, ktorý Vám opisuje spoluhráč? Vďaka hektickému časovému limitu potom vznikajú skutočne veľkolepé „diela“, nad ktorými sa všetci dobre pobavia.

DINO Úniková hra: Potopený poklad-17%
14,83 € 12,19 €

Akcia

Úspešná úniková hra EXIT. Hľadáte **potopený koráb **Santa Marie a hlavne poklad, čo prevážala a teraz leží na dne mora. Nájdete ho a stačíte sa vynoriť včas, než vám dôjde vzduch? Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

Albi Bang - Ozbrojení a nebezpeční
11,58 € 10,20 €

Rozšírenie kartovej hry Bang!, ako už napovedá názov, obsahuje isté nebezpečné karty – smrtonosné zbrane, skvelé vybavenie a účinné strelivo. Každá karta má však svoje obmedzenia, a ak nebudete dostatočne rýchli, vaši súperi rozhodne nezaváhajú.

ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2
38,90 € 34,10 €

Pokračovanie populárnej únikovej hry 4 nové scenáre. Dokážete si zachovať chladnú hlavu aj v strese? Zažite napätie a užívajte si rozplietanie záhad v hre Escape Room z pohodlia vášho domova. V tejto náročnej a nevyspytateľnej hre musíte spolupracovať, spoločne riešiť hádanky a hľadať skryté nápovedy. Sú to neustále preteky s časom, v ktorých máte 60 minút na dokončenie.

Albi Party Alias Junior 2. vydanie CZ
18,48 € 16,90 €

Nová detská hra Párty Alias Junior 2. vydanie. Dokážete vlastnými slovami opísať rozprávkovou bytosť alebo zviera, bez toho aby ste vyzradili správny názov? Trúfnete si pantomímou predviesť povolania alebo predmet tak, aby ho uhádli vaši kamaráti?

ADC Blackfire Mouthguard Challenge - Bláznivá výzva
11,73 € 10,20 €

Aj tie najjednoduchšie činnosti ako rozprávanie, šepkanie, pitie a fúkanie sa s náustkom v puse stanú razom veľmi zložitými úlohami. Kto chce v tejto hre uspieť, musí pozorne počúvať aj hádať a čo je najťažšie: vydržať sa nesmiať!

ADC Blackfire Dixit: 4 rozšírenie
18,99 € 16,90 €

Dixit 4 rozšírenie pre rozprávajúcu hru Dixit prináša ďalšie úplne nové obrázkové karty, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Ilustrátorom kariet je francúzsky ilustrátor Clement Lefevre a karty majú úplne unikátnu formu, v Dixit doteraz nevidenú.

Albi Mini iKNOW Svet

Albi Mini iKNOW Svet

Hodnotenie: 3,3
14,78 € 13,70 €

Otestujte si s priateľmi svoje vedomosti pomocou zaujímavých otázok v hre iKnow Svet mini. Otázky vás zavedú doslova do všetkých kútov sveta. Otázky sa týkajú predovšetkým prírody a geografie. Pri hraní sa určite dobre zabavíte.

ADC Blackfire Dixit 7 Revelations
18,49 € 14,90 €

Dixit 7 Revelations je rozšírenie pre rozprávaciu hru Dixit. Prináša celkovo 84 úplne nových obrázkových kariet, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Karty sú opäť nádherne ilustrované a netradične spracované. Ilustrátorkou kariet je Marine Coudray.

ADC Blackfire Dixit: 8. rozšírenie - Harmonies
19,36 € 16,90 €

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.

Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu-24%
29,40 € 22,20 €

Akcia

V tejto zábavnej hre určenej predovšetkým milovníkom YouTuberingu si môžeš vyskúšať, aké to je byť hviezdou internetu. Užiješ si bláznivé challenge, vedomostné otázky týkajúce sa on-line sveta a veľa ďalšieho.

Piatnik CINK Party

Piatnik CINK Party

Hodnotenie: 4,9
11,69 € 10,20 €

Zábavná hra CINK pre každú párty. Jeden hráč po druhom otáča karty, a ktorý z nich uvidí dve, ktoré sa k sebe hodia, zacinká. Hra trénuje postreh a koncentráciu. Vhodná pre deti od 8 rokov.

ADC Blackfire Shit Happens
15,54 € 13,70 €

Bláznivá hra u které o smích nebude nouze! Hra, ve které hráči musí porovnávat a řadit zvrácené situace od nejhorší po tu úplně nejhoší! Zařadit situaci, když ztratíte peněženku a když naleznete kondom v burgeru? Ano, o to tady běží! Hra je kompletně v anglickém jazyce!

Alexander Horúci zemiak FAMILY-22%
17,53 € 13,67 €

Akcia

Neskutočne živá zábava s jednoduchými pravidlami, ktorú musíš zažiť na vlastnej koži. Rodinná emotívna hra pre 2–8 hráčov od 8 rokov do 99 rokov. Odpovedaj rýchlo a zbav sa zemiaka skôr než dôjde čas! Kto z Vás dokáže rýchlo premýšľať pod časovým tlakom? Pripravte sa, pretože teraz to zistíte! V tejto hre máte len pár okamihov na nájdenie správnej odpovede na otázku a prehodenie Horúceho zemiaka ďalšiemu protihráčovi. Zbavte sa zemiaka, než vám uplynie čas a spálite sa! Odpovedajte rýchlo, hádžte presne, chytajte starostlivo a sami nespadnite na spodný okraj hracej dosky. Skvelá zábava pre celú rodinu bez ohľadu na vek!

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,6
12,93 €

Akcia

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

ADC Blackfire Jungle Speed (nová verzia)
15,30 € 14,10 €

Populárna párty hra Jungle Speed v novej verzii! Jungle Speed je hra, ktorá preverí reflexy a pozorovacie schopnosti hráčov. Tým sú na začiatku hry rozdané karty s obrázkami, z ktorých niektoré sú dosť podobné. Vašou úlohou je ako prvý sa zbaviť všetkých kariet.