HASBRO Twister-31%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 17,50 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

ADC Blackfire Dobble-32%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 11,40 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Dixit-17%

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 24,30 €

Akcia

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

Albi Tipni si Slovensko

Albi Tipni si Slovensko

Hodnotenie: 4,4
26,50 € 22,90 €

Novinka

Pri hraní Tipni si! Slovensko si nielenže osviežite znalosti o našej vlasti, ale dozviete sa o množstve rekordov Slovenskej republiky, o ktorých ste možno doteraz ani nepočuli. V tejto hre nájdete 1188 otázok rozdelených do šiestich okruhov: zemepis, dejiny, kultúra, príroda, šport, rozne.

Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)
24,99 € 22,80 €

Akcia

Zábavná multigeneračná spoločenská hra pre celú rodinu – nová verzia s viacerými výrazmi CZ/SK verzia

Albi Tipni si SK
26,50 € 22,90 €

Novinka

V tejto párty hre nájdete 1188 otázok rozdelených do 6 okruhov: spoločnosť, fauna a flóra, veda a technika, stalo sa, šport a rôzne. Tipovanie, stávkovanie a debata o zaujímavých otázkach neboli nikdy zábavnejšie, stavte sa!

Albi Poker Casino (300 žetónov)-22%
39,18 € 30,40 €

Akcia

Poker je ako stvorený pre každého, kto miluje risk a dokáže predvídať súperove reakcie. Klasický pokerový hliníkový kufrík v striebornej farbe, ktorý obsahuje 300 kvalitných 11,5 gramových žetónov.

Mattel UNO Harry Potter

Mattel UNO Harry Potter

Hodnotenie: 4,9
10,20 €

Akcia

Pripojte sa k Harrymu, Hermione, Ronovi, profesorovi Dumbledorovi a k ďalším obľúbeným postavám z Rokfortu a užite si večer v spoločnosti obľúbenej kartovej hry UNO™. Hráči sa snažia čo najrýchlejšie zbaviť všetkých svojich kariet tým, že umiestnia kartu rovnakej farby alebo hodnoty na vrchnú kartu odkladacieho balíčka.

Albi iKNOW SK

Albi iKNOW SK

Hodnotenie: 5
30,30 € 22,90 €

Novinka

Vedomosti nie sú všetko! Táto dôvtipná hra iKnow kombinuje vedomosti s taktikou. Uhádnite, ako si poradia vaši spoluhráči, ale využívajte pri tom tiež svojich znalostí. Len ten kto úspešne zvládne oboje, môže zvíťaziť v tejto hre.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka
22,90 € 18,90 €

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
22,90 € 18,90 €

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

Albi Párty Alias Ženy verzus Muži
22,60 €

Novinka

Obľúbená hra Párty Alias prichádza s verziou, kde sa proti sebe postavia ženy a muži. Hra spočíva v napovedaní slov. Aké ľahké to bude, keď ženy budú vysvetľovať pojmy z mužského sveta a muži zo ženského?

Albi Poker deluxe

Albi Poker deluxe

Hodnotenie: 4,6
31,33 € 18,75 €

Poker de luxe je sada s kvalitnými žetónmi v praktickom hliníkovom kufríku. Kartová hra preslávená v USA teraz aj vo vašej obývačke. Zahazardujte si celá rodina.

Albi Tipni si! Poznáme sa?
31,33 € 25,90 €

Novinka

Párty hra, v ktorej spoznáte, ako dobre poznáte svojich spoluhráčov. Viete, kto zo spoluhráčov chodí na nudapláž? Kto si o sebe myslí, že vie poriadne rozprúdiť zábavu? 900 informácií zo šiestich okruhov (Sex, Párty, Vzťahy, Trapasy, Zlozvyky a Hriechy) zaručia, že sa o svojich spoluhráčoch dozviete prvý posledný – možno aj to, čo by ste radšej nevedeli.

EDUCA Hra: Rýchly, ako rys 350 obrázkov
21,41 € 19,90 €

Akčná rodinná hra, ktorá odhaľuje, kto má najsilnejší zrak a najrýchlejšie reakcie! Kto je bystrý ako rys vyhráva! Jednoducho rozložte hraciu dosku, premiešajte balíček s obrázkami a vyberte 3 obrázky. Buďte prvý hráč, ktorý nájde všetky vaše obrázky na doske, zhromaždí najviac kariet a … vyhrá!

Albi Párty veža

Albi Párty veža

Hodnotenie: 4,4
8,60 €

Párty hra pre veselú spoločnosť. Zahrajte si tak trochu inú hru Jenga! Na každom hracom kameni tejto párty Jenga sa skrýva úloha, ktorú budete musieť splniť, alebo vypiť svoju pohárik do dna. Komu Jenga spadne, bude musieť vykonať špeciálny trest. Tak čo, ste pripravení na netradičnú hru s vtipnými úlohy?

Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Hodnotenie: 4,9
12,99 € 11,23 €

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 4,8
14,70 € 11,23 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

Piatnik Activity Champion-31%

Piatnik Activity Champion

Hodnotenie: 4,8
27,90 € 19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kto je naozajstný Activity Champion? Na rozdiel od všetkých ostatných vydaní hry Activity sa u edície Activity Champion už nehrá v tímoch. Každý bojuje sám za seba o toľko žiadaný titul. Úloha znie: v priebehu jednej minúty úspešne znázorniť podľa možností všetky štyri pojmy na karte.

Albi Bang!

Albi Bang!

Hodnotenie: 4,8
15,65 € 12,36 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

Albi iKNOW Hit List SK
22,70 € 19,90 €

Novinka

Táto hra je plná zábavy a prekvapivých tém, ktoré otestujú vaše znalosti, ale aj rýchlosť a predstavivosť. Vašou úlohou bude vymenovať čo najviac položiek zo zoznamu. Trafiť ich môžete až 8! Body získavate samozrejme za správne odpovede, ale aj za to, ako je pri hre iKNOW známe, stávku na úspešnosť vášho protihráča.

Albi Tipni si! Pravda alebo lož-27%
31,33 € 22,80 €

Akcia

Dobyl Amundsen ako prvý severný alebo južný pól? Alebo to snáď bol Andersen? Dokážete oddeliť pravdu od klamstva lepšie, ako všetci protihráči, alebo Vás otázky v Tipni si! Pravda alebo lož nachytajú na slivkách?

Mindok Krycie mená SK

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 4,9
19,54 € 15,90 €

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Albi Cortex challenge

Albi Cortex challenge

Hodnotenie: 4,4
15,45 € 15,20 €

Akcia

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.

Piatnik Activity Knock Out
18,90 €

Novinka

Kto je výrečný a jazykovo obratný? Hodené kocky určujú písmená, z ktorých musia družstvá zostaviť pojmy, ktoré potom musí družstvo protihráčov slovami opísať a uhádnuť! Pokúste sa spoločne s pomocou kombinačných schopností, sústredení a troškou dávky šťastia vysvetliť a uhádnuť hľadané pojmy.

Albi Cortex 2

Albi Cortex 2

Hodnotenie: 4,4
15,25 € 11,98 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,7
13,11 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

DINO Úniková hra: mŕtvy muž v orient exprese
14,83 € 13,90 €

Úspešná úniková hra EXIT. Podarí sa vám včas odhaliť vraha na základe alibi a indícií, ktoré postupne odkrývate? Nová úniková hra v obtiažnosti **pre špecialistov **tentoraz s detektívnou zápletkou. Úniková hra **otestuje **vaše logické myslenie, postreh aj prácu v tíme.

Piatnik Cink Extreme-19%

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 4,9
10,99 € 8,80 €

Akcia

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

ADC Blackfire Dixit - Odyssey
27,99 € 23,63 €

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

Albi Dokonalý pár

Albi Dokonalý pár

Hodnotenie: 5
25,70 € 24,70 €

Akcia

Partnerská hra Dokonalý pár nielen pre dvoch otestuje, ako dobre poznáte svoj milovaný náprotivok. Hru môžete hrať sami s partnerkou či partnerom, ale aj s inými pármi. S touto hrou objavíte, akou farbou by váš náprotivok vymaľoval detskú izbičku, či si myslí, že varí lepšie ako vy, ale vyskúšate si aj, ako by ste zalichotili svojej (budúcej) svokre.

Albi Tipni si! Poznáme sa?
31,33 € 22,90 €

Novinka

Párty hra, v ktorej spoznáte, ako dobre poznáte svojich spoluhráčov. Viete, kto pri stole so sebou nosí talizman pre šťastie? Kto má najradšej modrú farbu? 900 informácií zo šiestich okruhov (Cestovanie, Jedlo a varenie, Obliekanie, Hobby, Domácnosť a Maznáčikovia) zaručia, že sa o svojich spoluhráčoch dozviete prvý posledný!

Mindok Duch!

Mindok Duch!

Hodnotenie: 4,9
14,90 € 13,86 €

Bleskurýchla Postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov. V hre je 5 rôznych drevených predmetov – biely duch, zelená fľaša, modrá kniha, červené kreslo a modrá myš. Na kartách sú obrázky týchto predmetov, avšak nie vždy v správnych farbách.

DINO Úniková hra: Opustená chata
14,72 € 14,10 €

Akcia

V úspešnej únikovej hre EXIT so scenárom Opustená chata sa vám cestou na dovolenku pokazí auto. Nocľah síce nájdete, ale ráno sa prebudíte so zistením, že je zamknuté a majiteľ opustenej chaty asi nebude žiadny ľudomil. Ale poponáhľajte sa. Opustená chata vás donúti zapnúť mozgové závity na plno. Z opustenej chaty sa musíte dostať skôr, než sa vráti váš tajomný "väzniteľ.

Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu-19%
29,40 € 23,60 €

Akcia

V tejto zábavnej hre určenej predovšetkým milovníkom YouTuberingu si môžeš vyskúšať, aké to je byť hviezdou internetu. Užiješ si bláznivé challenge, vedomostné otázky týkajúce sa on-line sveta a veľa ďalšieho.

Piatnik Century III. - Nový svet
37,80 € 35,90 €

Ovládnite Nový svet v úlohe úspešného obchodníka 16. storočia. Ak chcete prežiť v neprebádanej divočine, musíte loviť, využiť nové suroviny, objavovať nepopísané a obchodovať s domorodcami. Skúsení hráči ocenia typické mechanizmy trilógie a privítajú nové možnosti umiestňovania osadníkov. Hru Century: Nový svet možno spojiť s hrami Century: Cesta korenia, Century: Zázraky východu, či prepojiť všetky tieto hry dohromady.

Mindok Krycie mená Obrázky SK
19,54 € 16,90 €

Najlepšia párty hra roka 2016 sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Dva súperiace superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.

DINO Úniková hra: Potopený poklad
14,83 € 11,23 €

Úspešná úniková hra EXIT. Hľadáte **potopený koráb **Santa Marie a hlavne poklad, čo prevážala a teraz leží na dne mora. Nájdete ho a stačíte sa vynoriť včas, než vám dôjde vzduch? Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

ADC Blackfire Mouthguard Challenge - Bláznivá výzva
13,11 €

Aj tie najjednoduchšie činnosti ako rozprávanie, šepkanie, pitie a fúkanie sa s náustkom v puse stanú razom veľmi zložitými úlohami. Kto chce v tejto hre uspieť, musí pozorne počúvať aj hádať a čo je najťažšie: vydržať sa nesmiať!

ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2
39,18 € 32,90 €

Pokračovanie populárnej únikovej hry 4 nové scenáre. Dokážete si zachovať chladnú hlavu aj v strese? Zažite napätie a užívajte si rozplietanie záhad v hre Escape Room z pohodlia vášho domova. V tejto náročnej a nevyspytateľnej hre musíte spolupracovať, spoločne riešiť hádanky a hľadať skryté nápovedy. Sú to neustále preteky s časom, v ktorých máte 60 minút na dokončenie.

Teddies Človeče, napi sa! 3
13,99 € 13,49 €

Najnovšie pokračovanie spoločenskej stolovej hry pre dospelých. Cesta po hernom pláne je plná nástrah a prekvapení. Hráči využívajú skratky, blúdia po kruháči, berú karty a vzájomne sa obťažujú „fľašou“. Cieľ hry je stále rovnaký. Dostať figúrky do domčeka.

ADC Blackfire Munchkin

ADC Blackfire Munchkin

Hodnotenie: 4,6
15,65 € 13,11 €

Kartová hra Munchkin je paródiou na zložité hry na hrdinov. Kombinácia zábavných textov, prepracovaného herného sveta i krásnych animácií vás dostane. Kto hovoril, že musíte u hier na hrdinov tráviť hodiny svojho času, pripravovať dobrodružstvo a prečítať hromady pravidiel?

ADC Blackfire Dobble 360°-29%
26,80 € 19 €

Akcia

Nová verzia hry Dobble, z ktorej sa vám zatočí hlava! Nový spôsob hry – karty nie sú vidieť v jednom okamihu, ale rotujú na otočnej základni! U hry idú nastaviť dve rýchlosti a prispôsobiť tak obtiažnosť. K výhre budú hráči potrebovať hlavne rýchle reflexy, pamäť ale aj zručnosť!

DINO Team words

DINO Team words

Hodnotenie: 4,8
15,30 € 10,11 €

Zábavná tímová hra so slovami. Dvanásť kociek s písmenami sa kotúľa, šesť kariet kategórií je vyložených a váš čas beží! Zviera, futbalista, dvojslabičné slovo alebo hračka? V ktorej kategórii ste silní a v ktorej naopak nie? Stavte a získajte najviac bodov za slová začínajúce na hodené písmená.

Teddies Človeče, napi sa! 1 +2
13,99 € 13,11 €

Spoločenská stolová hra pre dospelých. Pravidlá hry sú rovnaké ako u klasickej hry Človeče, nehnevaj sa! Po ceste si ale hráči berú karty s rôznymi úlohami, ktoré buď zvýhodnia alebo sťažia ich cestu do domčeka.

DINO Úniková hra: Zakázaný hrad
14,71 € 11,90 €

V úspešnej únikové hre EXIT s príbehom Zakázaný hrad sa stanete výletníkmi uväznenými na temnom hrade. Nepanikárte! Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,7
11,46 € 11,23 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.