Chapman,Shannon Wardenová Gary: To keby sme vedeli predtým, než sme mali deti...

Chapman,Shannon Wardenová Gary: To keby sme vedeli predtým, než sme mali deti...


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Cieľ tejto knihy je jednoznačný: pomôcť vám s výchovou detí. Radosti a starosti, ktoré sú spojené s príchodom vášho nového prírastku, vás možno pripravia na radosti a starosti, ktoré vás čakajú neskôr. Celý popis

6.79
7,90 € Vrátane DPH
6,79 €
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100002275047

Popis

Popis produktu

Cieľ tejto knihy je jednoznačný: pomôcť vám s výchovou detí. Radosti a starosti, ktoré sú spojené s príchodom vášho nového prírastku, vás možno pripravia na radosti a starosti, ktoré vás čakajú neskôr. Bez ohľadu na to, v ktorom štádiu sa nachádzate – či už rozmýšľate nad rodičovstvom, snažíte sa otehotnieť, čakáte svoje prvé dieťa alebo hľadáte možnosti adopcie –, úprimne dúfame, že nasledujúce kapitoly vám pripomenú mnohé radosti a výhody rodičovstva a povzbudia vás, aby ste nestrácali nádej ani v náročných chvíľach.

V tejto knihe si ľahko všimnete ústrednú tému – že rodičovstvo stojí za to! Stojí za neistotu a stres, ktoré so sebou prinášajú pokusy otehotnieť. Stojí za nepohodlie a bolesť súvisiace s tehotenstvom a pôrodom aj za všetky ďalšie stresujúce situácie, ktorými si rodičia prejdú. Veríme, že rodičia to v hĺbke srdca vedia, ale veríme aj v to, že informácie môžu rodičom veľmi pomôcť. Pustite sa teda do čítania. Dúfame, že v týchto slovách nájdete nádej, smiech, uistenie a pripomenutie maličkostí aj veľkých vecí, vďaka ktorým je rodičovstvo hodné vášho času a energie.

Gary Chapman – známy manželský a výchovný poradca a autor bestselleru Päť jazykov lásky sa spojil so Shannon Wardenovou, odborníčkou na poradenstvo, ktorá je zároveň manželkou a matkou troch detí, a spolu pripravili praktickú knihu o výchove detí. Zo série To keby sme vedeli… sa stala bestsellerom kniha To keby sme vedeli…pred svadbou.

  • počet strán: 152
  • produkt: Paperback
  • dátum vydania: 30.4.2018
  • šírka: 146mm
  • výška: 12mm
  • hmotnosť: 181g
  • ISBN: 978–80–8156–111–5
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Chapman,Shannon Wardenová Gary
Vydavateľ Porta libri
Jazyk slovenský
Rok vydania 2018
Väzba Paperback
Počet strán 152
Formát 12 x 146
Hmotnosť 181
ISBN 978-80-8156-111-5