Kotanyi KOTÁNYI Šafrán pravý 0,120g (bal. 25ks)
39,38 €

Šafran je takmer rovnako drahý ako zlato. Chutí medovo, zľahka ostro, horkasto a veľmi aromaticky. Pravý šafran pridáva Vášmu jedlu intenzívnu žiarivú žltú farbu a ušľachtilú exotickú chuť.

MAGGI MAGGI korenie tekuté 200g (bal. 20ks)
29,46 €

Tekuté korenie. MAGGI tekuté korenie je vhodné k dochuteniu polievok, omáčok, šalátov a podobne. MAGGI tekuté korenie v originálnej hranatej fľaštičke, to je sila tradície vo vašej kuchyni. Ochutnajte jediný originál – už od roku 1886!

chips slanina 100g (bal. 15ks)
23,63 €

Za tradičnou poctivou chuťou Slovakia Chips stoja starostlivo vybrané odrody zemiakov, slnečnicový olej a vybrané korenie. Zemiaky krájame na veľmi tenké plátky a pripravujeme na kvalitnom slnečnicovom oleji.

KNORR Delikát prípravok ochucujúci sypký 5000g
36,52 €

Ochucujúci prípravok sypký. Z kvalitných surovín, šetrne konzervovaných sušením.KNORR Delikát sa vďaka vyváženému zloženiu výborne hodí na dochucovanie polievok, omáčok, mäsa, rýb, zeleniny, šalátov a nátierok. KNORR Delikát takisto harmonicky zvýrazňuje

MAGGI MAGGI korenie tekuté 6000g
36,72 €

MAGGI Polievkové korenie nie je potrebné predstavovať. Tekuté ochucovadlo s výraznejšou mäsovou chuťou využijete najmä do mäsitých pokrmov – polievok, omáčok a štiav, ale napr. aj do rizota.

SUPERVEGET Vegeta vedro 5500g
21,56 €

Ochucovadlo- dehydrovaný výrobok na dochutenie mäsových , zeleninovýh a iných jedál. Vhodné i pre bezlepkový dietu

KNORR prípravok ochucujúci na hovädzie 750g
22,95 €

Sypký ochucujúci prípravok na marinovanie a vtieranie. Koreniaca zmes určená k úprave surovín grilovaním, opekaním a pečením. Možné využiť tiež pri príprave v konvektomate.

Mäspoma Škorica mletá 20g (bal. 30ks)
13,73 €

Posledný kus za túto cenu!

Škorica má príjemnú, intenzívnu, drevitú arómu a korenisto sladkú chuť. Mletá škorica sa hodí do rôznych druhov dezertov a koláčov.