Emani Double Ended Vegan Brushes: štetec Brow & Eye
28 €

Novinka

Obojstranný štetec na obočie a oči, pre dokonalé očné linky. Špičky vlákien štetca sú mäkko skosené, aby vytvorili bezkonkurenčnú presnosť. Každá strana štetca je navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšie výsledky aplikácie. Prémiová 100% vegánska dekoratívna kozmetika. Pre všetky typy pleti.

Emani Double Ended Vegan Brushes: štetec Duo Face Blender
44 €

Novinka

Obojstranný štetec na tvár ideálne pre púdre, bronzery a lícenky. Špičky vlákien štetca sú mäkko skosené, aby vytvorili bezkonkurenčnú presnosť. Každá strana štetca je navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšie výsledky aplikácie. Prémiová 100% vegánska dekoratívna kozmetika. Pre všetky typy pleti.

Emani Double Ended Vegan Brushes: štetec Duo Foundation
46 €

Novinka

Obojstranný štetec na nanášanie make-upu. Špičky vlákien štetca sú mäkko skosené, aby vytvorili bezkonkurenčnú presnosť. Každá strana štetca je navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšie výsledky aplikácie. Prémiová 100% vegánska dekoratívna kozmetika. Pre všetky typy pleti.

Emani Double Ended Vegan Brushes: štetec Duo Contour
42 €

Novinka

Kontúrovací obojstranný štetec. Špičky vlákien štetca sú mäkko skosené, aby vytvorili bezkonkurenčnú presnosť. Každá strana štetca je navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšie výsledky aplikácie. Prémiová 100% vegánska dekoratívna kozmetika. Pre všetky typy pleti.

Emani Double Ended Vegan Brushes: štetec Eye Shadow & Blender
32 €

Novinka

Obojstranný štetec na nanášanie očných tieňov. Špičky vlákien štetca sú mäkko skosené, aby vytvorili bezkonkurenčnú presnosť. Každá strana štetca je navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšie výsledky aplikácie. Prémiová 100% vegánska dekoratívna kozmetika. Pre všetky typy pleti.

Emani Double Ended Vegan Brushes: štetec Lip & Eye Contour
28 €

Novinka

Obojstranný štetec na nanášanie očných tieňov alebo rúžu. Špičky vlákien štetca sú mäkko skosené, aby vytvorili bezkonkurenčnú presnosť. Každá strana štetca je navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšie výsledky aplikácie. Prémiová 100% vegánska dekoratívna kozmetika. Pre všetky typy pleti.