Tierra Verde Aktivátor septiku Yellow & Blue, papierové vrecko 500 g
17 €

Novinka

Biologicky aktívny prípravok na rozklad organických látok v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch. Jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinne napomáha rozklad organických odpadných látok, …

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Lavandin (50 ml)
19,19 €

Novinka

Levanduľový olej je považovaný za antibakteriálny a antiseptický. V aromaterapii sa využíva pri nachladnutí, proti chrípke, pri dýchacích ťažkostiach. Odporúča sa pri nervozite, chronickej únave, na uvoľnenie svalov. Perfektný je v starostlivosti o pokožku ale aj ako odpudzovač komárov a hmyzu.

Tierra Verde Aviváž (bag-in-box 5 l)
25,45 €

Novinka

Aviváž bez syntetických farbív a parfumov, s jemnou levanduľovou vôňou. Napomáha znižovať elektrostatický náboj syntetickej bielizne. Bielizeň bude príjemnejšia na dotyk a nebude sa na vás „lepiť“.

Tierra Verde Dóza desiatová s tesnením a svorkami - nerez
11,60 €

Novinka

Stredne veľká dóza z nerezu, veko so silikónovým tesnením a pevným klipom. Vďaka nízkej váhe a rozmeru „tak akurát“ sa hodí na čokoľvek na zahryznutie vonku, v práci, v škole alebo na výletoch. Rozmery 10 × 15 × 5 cm. Vyrobené z nerezovej ocele 304 certifikované pre potravinárske účely.

Tierra Verde Biologický čistič odpadov (pap. vrecko 500 g)
13,30 €

Novinka

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom p…

Tierra Verde Leštidlo - oplach do umývačky (kanister 25 l = 25,05 kg))
101,57 €

Novinka

Bráni vytváraniu bieleho povlaku z minerálnych usadenín na riade. Na rozdiel od konvenčných leštidiel neobsahuje optické zjasňovače a syntetické vône.


Zloženie: 15–30 % kvasný lieh, 5–15 % kyselina citronová, < 5 % neionický rastlinný tenzid


Bezpečn…

Tierra Verde Prášok do umývačky (vedro 15 kg)
82 €

Novinka

Účinný prostriedok z ľahko odbúrateľných látok pre domáce umývačky, ktorý si poradí aj so silno znečisteným riadom. Perkarbonát sodný má schopnosť vyčistiť silno znečistený riad a odstrániť usadeniny od kávy, čaju a ďalšie ťažko odstrániteľné škvrny. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzýmy, synt…

Tierra Verde Aviváž (kanister 25 l = 25,00 kg)
103,92 €

Novinka

Aviváž bez syntetických farbív a parfumov, s jemnou levanduľovou vôňou. Napomáha znižovať elektrostatický náboj syntetickej bielizne. Bielizeň bude príjemnejšia na dotyk a nebude sa na vás „lepiť“.

Tierra Verde Bika – sóda bikarbóna (vedro 15 kg)
26,79 €

Novinka

Najuniverzálnejší ekologický čistiaci prostriedok! Jedlá sóda je skvelý a veľmi všestranný čistič a pohlcovač pachov, pritom je úplne priateľská k životnému prostrediu a úplne zdravotne nezávadná.

Zloženie: 100 % hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna). Neobsahuje hliník ako …

Tierra Verde Citrónový gél na vodný kameň (bag-in-box 5 l)
23,49 €

Novinka

Skvele funguje na usadeniny na keramike, vodovodných kohútikoch, vaniach či toaletách. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach.
Citrónový gél na vodný kameň s citrónovou silicou na vodný kameň a minerálne usadeniny. Skvele funguje na usa…

Tierra Verde Fľaša sklenena na vodu
12,72 €

Novinka

Ekologická sklenená fľaša na vodu 0,5 l. Elegantná, minimalistická, výborná na vodu aj akýkoľvek iný nápoj. Kvalitné borosilikátové sklo, ktoré odoláva teplotným výkyvom. Drevený vrchnák s vnútorným závitom z kvalitného plastu pre dobré tesnenie. Neobsahuje toxické olovo, kadmium, BPA ani ftaláty.

Tierra Verde Mydlové orechy (vedro 5 kg)
95,30 €

Novinka

Šupky z indických mydlových orechov v biokvalite pre šetrné pranie v práčke aj v rukách. Šupky z plodov stromu Sapindus mukorossi s obsahom rastlinného saponátu – saponínu, ktorý je vhodný aj pre citlivú pokožku alergikov, ekzematikov a malé deti. Tomu hovoríme PRÍRODNÉ PRANIE.

Tierra Verde Octový čistič (bag-in-box 5 l)
14,47 €

Novinka

Na čistenie hladkých plôch v kúpeľni a kuchyni od usadenín vodného kameňa.

Čistí sklo a všetky hladké povrchy v kuchyni a kúpeľni, odstraňuje minerálne a mydlové usadeniny na armatúrach a dlažbe. Nepoužívať na materiály citlivé na kyseliny (mramor, mosadz, hliník..).

Na dosiahnutie dok…

Tierra Verde Prací gél šport (bag-in-box 2 l)
15,25 €

Novinka

Koncentrovaný gél na šetrné a ekologické pranie športového a funkčného oblečenia. Využíva antimikrobiálne a fungicídne účinky koloidného striebra. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.

Tierra Verde Prací gél šport (bag-in-box 5 l)
35,10 €

Novinka

Koncentrovaný gél na šetrné a ekologické pranie športového a funkčného oblečenia. Využíva antimikrobiálne a fungicídne účinky koloidného striebra. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.

Tierra Verde Prací gél vlna (bag-in-box 2 l)
15,25 €

Novinka

Koncentrovaný gél s lanolínom na šetrné a ekologické pranie vlny a funkčného textilu z Merino vlny. Jeho základom je extrakt z mydloých orechov v biokvalite. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.

Zloženie: 5–15 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, 5–15% extrakt z mydlových…

Tierra Verde Set obedových dóz s tesnením - nerez (3 ks)
26,90 €

Novinka

Sympatické trio nerezových dóz vám naservíruje obed alebo väčšiu desiatu maximálne pohodlne a zároveň prakticky. Vaše dobrôtky v tejto trojdóze zostanú na cestách pekne pohromade, zabalené v jednom.  Dobre ju využijete v práci, v škole, na výletoch alebo napríklad na pikniku s priateľmi.

Tierra Verde Zmäkčovač vody (vedro 15 kg)
62,70 €

Novinka

V mnohých domácnostiach tečie z vodovodu tvrdá voda, ktorá pri praní spôsobuje vyššiu spotrebu pracieho prostriedku a šednutie bielizne. So zmäkčovačom vody sa môžete oboch problémov zbaviť.

Tierra Verde Čistiaci piesok (vedro 15 kg)
56,43 €

Novinka

Jemný piesok s vôňou prírodnej pomarančovej silice pre jednoduché čistenie keramických, porcelánových, smaltových, chrómových, nerezových a sklokeramických povrchov v kuchyni aj kúpeľni.

Zloženie: > 30 % mletý vápenec, hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbóna); 5–15 % prášok z…

Tierra Verde Čistič fliaš (vedro 15 kg)
62,70 €

Novinka

Vyčistí a dezinfikuje vaše fľaše na vodu, smoothie alebo dojčenské fľaštičky od usadenín minerálov, zvyškov aj zápachu, poradí si aj na ťažko dostupných miestach. Schválené Štátnym zdravotným ústavom. Výrobok sa predtým volal Clean Touch – oplach fliaš, názov sa zmenil, ale zloženie nie.

Tierra Verde Citrónový gél na vodný kameň (kanister 25 l = 25,75 kg)
96,08 €

Novinka

Skvele funguje na usadeniny na keramike, vodovodných kohútikoch, vaniach či toaletách. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach.
Citrónový gél na vodný kameň s citrónovou silicou na vodný kameň a minerálne usadeniny. Skvele funguje na usa…

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Borovicová živica (30 ml)
11,59 €

Novinka

Esenciálnych olejov z borovice existuje niekoľko druhov. Tento olej vznikol destiláciou živice z borovice prímorskej (Pinus pinaster). Má typicky lesnú až zemitú vôňu. Jej spoločnosť je neoceniteľná najmä v chladných obdobiach roka a pri stresovej záťaži.

Zloženie: Turpentine,…

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Céder (30 ml)
11,59 €

Novinka

Tento esenciálny olej sa získava destiláciou vonného dreva vysokých stromov cédra atlaského (Cedrus atlantica) rastúcich v africkom pohorí Atlas. Vôňa tohto druhu cédra je veľmi drevitá, zemitá s jemne sladkými tónmi. V aromaterapii ponúka vítanú oporu v období stresu a napätia. Upokojuje myseľ, …

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Citrón (30 ml)
12,79 €

Novinka

Tento esenciálny olej sa získava z kôry plodov citrónovníka pravého (Citrus limon). Tie sa pestujú na Sicílii v biokvalite a silica sa z nich lisuje za studena. Jeho vôňa je svieža, citrusovo-ovocná a sladká. Príjemne osviežujúca aróma výborne povzbudzuje myseľ. Vôňa citrónu podporuje koncentráci…

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Citrónová tráva (30 ml)
12,79 €

Novinka

Tento olej sa získava z rastliny citrónová tráva (Cymbopogon flexuosus) pestovanej v Nepále. Citrónová tráva je obľúbená ako typická súčasť juhoázijskej kuchyne. Má špecifickú sviežu citrónovú arómu, ktorá je po destilácii do formy esenciálneho oleja prenikavejšia. Vyniká osviežujúcim, posilňujúc…

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Eukalyptus (30 ml)
11,59 €

Novinka

Tento vynikajúci esenciálny olej sa získava destiláciou listov z vysokých stromov blahovičníka guľatoplodého (Eucalyptus globulus) rastúcich hlavne v Austrálii a Ázii. Vôňa tohto druhu eukalyptu je plná, gáfrovitá a svieža. Tento olej má silný antibakteriálny a antivírusový účinok.

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Lavandin (30 ml)
12,79 €

Novinka

Olej je považovaný za antibakteriálny a antiseptický. V aromaterapii sa využíva pri nachladnutí, proti chrípke a pri dýchacích ťažkostiach. Odporúča sa pri nervozite aj chronickej únave. Používajú sa aj do masážnych zmesí na uvoľnenie svalov. Perfektný je v starostlivosti o pokožku

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Mäta (30 ml)
17,19 €

Novinka

Na svete sa vyskytuje niekoľko rôznych druhov mäty. Tento olej je vyrobený z klasického druhu mäty priepornej (Mentha piperita). Získava sa destiláciou celých stvolov tejto na pohľad skromnej rastliny. Jeho vôňa je bylinná, svieža a mentolová so sladkými tónmi. V aromaterapii osviežuje myseľ a po…

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Rozmarín (30 ml)
13,99 €

Novinka

Vôňa rozmarínu dokáže postaviť na nohy. Dodáva chuť a výdrž do fyzickej aj mentálnej činnosti. Esenciálny olej z rozmarínu lekárskeho (Rosmarinus officinalis) patrí medzi jeden z najsilnejších. Získava sa destiláciou voňavých stoniek a listov zo známeho stredomorského kra, ktorý vo svojej domovin…

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Tea Tree (30 ml)
13,99 €

Novinka

Esenciálny olej z listov kajeputu striedavolistého (Melaleuca alternifolia) patrí do každej domácej lekárničky. Jeho hlavným benefitom je nevtieravé povzbudenie celého organizmu. Má silný antibakteriálny, antivírusový a protiplesňový účinok. Dá sa využiť ako súčasť mnohých domácich čistiacich pro…

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Vavrín kubébový (30 ml)
12,79 €

Novinka

Tento olej sa destiluje z plodov stálozeleného nižšieho stromu juhovýchodnej Ázie vavrínu kubébového (Litsea cubeba). Vôňa tohto oleja je veľmi známa. Je výrazná, typicky sladko citrusová, silne osviežujúca a prenikavá. Tento olej je ideálny na prevoňanie kancelárií. Podporuje koncentráciu a má a…

Tierra Verde Filter na kávu – bezobal 20 ks
31 €

Novinka

Bavlnený filter na kávu do prekvapkávacích kávovarov. Nahráda za papierové jednorazové filtre.
Pred prvým použitím filter vyperieme. Vložíme ho do zásobníka na kávu(švom von) a nasypeme kávu. Použitú kávu odložíme do bioodpadu, filter prepláchneme pod tečúcou vodou a necháme vyschnúť.

J…

Tierra Verde Gaia Pads – slipové vložky – fialová – bezobal 10 ks
24 € 2,40 €/ks

Novinka

Látkové slipové vložky vo fialovej farbe vhodných ako dodatočná poistka k menštruačnému kalíšku Gaia Cup. Materiál vložiek vylepšujeme, bambusové froté sme nahradili hebkým biobavlneným zamatom.

 
Látkové slipové vložky vo fialovej farbe vhodných ako dodatočná poistka k menštruačn…

Tierra Verde Handrička kuchynská – bezobal 10 ks
25 €

Novinka

Ekologická alternatíva plastových vechťov a utierok. Z prírodných materiálov, neuvoľňuje syntetické vlákna, ktoré kontaminujú vodu i pôdu.

Zloženie: 75 % bambusové vlákno, 25 % biobavlna

Tierra Verde Hygienický gél na ruky citrón (kanister 5 l)
49,99 €

Novinka

Účinný a zároveň k pokožke šetrný gél pre dôkladné očistenie rúk bez použitia vody. Obsahuje 65 % rastlinného alkoholu, ekologické zloženie bez umelých farbív a parfumov. Rýchlo sa vstrebáva, nelepí a nezanecháva stopy.

POZOR: koncovým zákazníkom môžeme z bezpečnostných dôvodov v jednom balíku p…

Tierra Verde Kefka na čistenie nerezových slamiek – bezobal 10 ks
10,98 €

Novinka

Úzkou kefkou jednoducho vyčistíte všetky kovové slamky z našej ponuky. Jemné nylonové štetinky zbavia slamky všetkých nečistôt.
Rozmery: dĺžka 225 mm, priemer 8 mm.

Odporúčame čistiť ideálne s GÉLOM NA RIAD YELLOW & BLUE a nechať vyschnúť.

Vyrobené v Číně.

Tierra Verde Kefka na zuby medium – bezobal 10 ks
19,50 €

Novinka

Táto bambusová zubná kefka je priam stvorená pre citlivú, ale dôkladnú každodennú starostlivosť o váš chrup. Hlavička kefky spĺňa nároky moderného dizajnu a vďaka starostlivo vyvíjanej ergonómii sa v ústnej dutine dostane aj do horšie prístupných miest. Tvar a usporiadanie štetín zodpovedá prémio…

Tierra Verde Kefka na zuby soft – bezobal 10 ks
19,50 €

Novinka

Táto bambusová zubná kefka je priam stvorená pre citlivú, ale dôkladnú každodennú starostlivosť o váš chrup. Hlavička kefky spĺňa nároky moderného dizajnu a vďaka starostlivo vyvíjanej ergonómii sa v ústnej dutine dostane aj do horšie prístupných miest. Tvar a usporiadanie štetín zodpovedá prémio…

Tierra Verde Kefka na zuby soft mini – bezobal 10 ks
19,50 €

Novinka

Táto bambusová zubná kefka je priam stvorená pre citlivú, ale dôkladnú každodennú starostlivosť o váš chrup. Hlavička kefky spĺňa nároky moderného dizajnu a vďaka starostlivo vyvíjanej ergonómii sa v ústnej dutine dostane aj do horšie prístupných miest. Tvar a usporiadanie štetín zodpovedá prémio…

Tierra Verde Mína prací prostriedok pre chovateľov Catz & Dogz, 5 kg
29,57 €

Novinka

Ekologický prací prostriedok pre chovateľov s dezinfekčným a deodoračným účinkom pre pranie textilu ako sú pelechy, obojky, deky, vodítka, psie oblečky, atď. Vďaka svojmu zloženiu prací prášok Mína nedráždi zvieraciu pokožku. Dobre sa z textilu odplavuje, takže v ňom nezostávajú zvyšky.

Tierra Verde Mleté olivové mydlo (kbelík 10 kg)
190 €

Novinka

Mleté olivové mydlo odporúčame hlavne na pranie detského oblečenia, jemnej bielizne (hodváb, vlna) a oblečenia pre osoby s citlivou pokožkou. Neobsahuje palmový olej ani živočíšne zložky. Ľahko sa rozpúšťa v teplej vode. Vhodné pre pranie v rukách aj práčke, na výrobu mydlového slizu, čistenie dr…

Tierra Verde Mydlo Aleppo 5 % bezobal 190 g (pap. vrece 24 ks)
95 €

Novinka

Nenápadné mydlo s fascinujúcou históriou a jedinečnými účinkami na pokožku. Predstavujeme vám ručne vyrábané mydlo zo sýrskeho Aleppa, ktoré je považované za vôbec najstaršie pevné mydlo na svete. A o ctiteľov nemá núdzu ani dnes, pretože prirodzene ošetruje, hojí a hĺbkovo hydratuje.