SAN PELLEGRINO Minerálna voda perlivá, 500ml PET (bal. 24ks)
19 € 0,79 €/ks

Novinka

S.Pellegrino minerálna voda sa zapísala do histórie vďaka sviežim a dlhotravúcim bublinkám, ktoré zanechávajú hebký pocit na podnebí. Mierne slaná chuť vyvážená s kyslosťou zaručuje celkové osvieženie a rýchlo uhasený smäd. Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Taliansko.

SAN PELLEGRINO tonic, plechovka 0,330l (bal. 24ks)
22,80 € 0,95 €/ks

Novinka

Perfektná rovnováha bubliniek minerálnej vody SANPELLEGRINO a výraznej horkej chuti chinínu. Vhodný na konzumáciu samostatne aj v rámci alkoholických aj nealkoholických miešaných drinkov.

SAN PELLEGRINO mäta-citrón, plechovka 0,330l (bal. 24ks)
22,80 € 0,95 €/ks

Novinka

SANPELLEGRINO citrón s mätou je osviežujúca kombinácia pikantných citrónov a aromatickej mäty pre tých, ktorý majú radi tradíciu. Slnkom vyzreté stredomorské citróny prepožičiavajú svoju prirodzenú nepriehľadnú žltú farbu ľahkým sýtením oxidom uhličitým

SAN PELLEGRINO červený pomaranč, plechovka 0,330l (bal. 24ks)
22,80 €

Novinka

SANPELLEGRINO červený pomaranč je nápoj ideálny pre tých, ktorí túžia uhasiť svoj smäd a rozmaznať sa intenzívnou vôňou a chuťou talianskych „blond a krvavých“ pomarančov. Nápoj je typický červeno-oranžovou farbou, výraznou arómou zrelého červeného pomar

SAN PELLEGRINO granátové jablko-pomaranč, 0,330l (bal. 24ks)
22,80 €

Novinka

SANPELLEGRINO granátové jablko – pomaranč je osviežujúci s jemným sladkým záverom, kombinujúci chuť granátového jablka s pravými talianskými pomarančmi dozretymi na slnku. Tento tradičný taliansky nápoj je vyrobený z pomarančového džúsu, šťavy z granáto

SAN PELLEGRINO Grapefruit, 330ml plechovka (bal. 24ks)
22,90 € 0,95 €/ks

Novinka

Ovocnú horkosladkú chuť dopĺňa intenzívna vôňa výrazne aromatického sýteného grapefruitového nápoja. Biely slamový odtieň, prevažne sladká chuť, taký je osviežujúci a povzbudzujúci, SANPELLEGRINO grapefruit vyrobený z vysoko kvalitného grapefruitového džúsu.

SAN PELLEGRINO Tmavá morello čerešňa a granátové jablko 0,330l (bal. 24ks)
19,31 € 0,80 €/ks

Novinka

Silná aróma vynikajúceho červeného ovocia, ktorú dopĺňajú príznačne jemné bublinky a vyznačuje sa intenzívnymi ovocnými príchuťami – nápoj odporúčame kombinovať s výraznejšími jedlami, ako je vyprážaná zelenina, prvotriedne hovädzie mäso, bohaté sendviče.

SAN PELLEGRINO Mandarínka a jahoda 0,330l (bal. 24ks)
19,31 € 0,80 €/ks

Novinka

Voňavá aróma s citrusovou kôrou mandarínky, vyvážená lesnými jahodami a jemnými bublinkami – odporúčame kombinovať s dusenou zeleninou, bielym mäsom alebo čerstvo pripravenými cestovinami.

SAN PELLEGRINO Citrón, 330ml plechovka (bal. 24ks)
22,80 € 0,95 €/ks

Novinka

Z najlepších na slnku vyzretých citrónov je vyrobený tento chutný nealkoholický nápoj, pripomínajúci farby južného Talianska. Citrónovou arómou na jazyku aj podnebí je typický nápoj SANPELLEGRINO Limonata, ktorý je charakteristický dokonalou rovnováhou pomeru kyslosti a sladkosti.

SAN PELLEGRINO Mandarínka, 330ml plechovka (bal. 24ks)
22,90 € 0,95 €/ks

Novinka

Jemná a nezabudnuteľná chuť šťavnatého ovocia vás prenesie do atmosféry južného Talianska, malebnej krajiny večného slnečného svitu. Nápoj SANPELLEGRINO Clementina je charakteristický buketom zrelého klementínu a pomaranča, ktorý vytvára osviežujúcu a bohatú chuť.

SAN PELLEGRINO Červený pomaranč, 330ml plechovka (bal. 24ks)
22,90 € 0,95 €/ks

Novinka

SANPELLEGRINO červený pomaranč je nápoj ideálny pre tých, ktorí túžia uhasiť svoj smäd a rozmaznať sa intenzívnou vôňou a chuťou talianskych „blond a krvavých“ pomarančov. Nápoj je typický červeno-oranžovou farbou, výraznou arómou zrelého červeného pomaranča.

SAN PELLEGRINO Pomaranč, 330ml plechovka (bal. 24ks)
22,90 € 0,95 €/ks

Novinka

Žlto-oranžový odtieň, jemná intenzívna aróma šťavy a kôry zo skutočných na slnku vyzretých pomarančov, svieža chuť – to všetko sú kvality, ktorými je charakteristický tento lahodný nealkoholický sýtený nápoj plne prezentujúci prirodzenú chuť talianskych vôd.

SAN PELLEGRINO Pomaranč BIO, 200ml sklo (bal. 24ks)
24,24 € 1,01 €/ks

Novinka

Lahodná autentická chuť Aranciata BIO pochádza zo 100% organických talianskych pomarančov, organického trstinového cukru a prírodnej pomarančovej arómy. Vychutnajte si dúšok nápoja charakteristického sladkosťou prírodného pomaranča s príjemne trpkým zakončením.

SAN PELLEGRINO Chinotto, 200ml sklo (bal. 24ks)
24,24 € 1,01 €/ks

Novinka

Tento naozajstný „kultový nápoj“ nezameniteľnej chuti je 100% vyrobený z vysoko kvalitných sicílskych Chinotto pomarančov pestovaných na úpätí sopky Etna. Jantárový odtieň s odleskami zlata, ostrá intenzívna aróma, zrelé plody vynikajúcej kvality zaujímavá dochuť.

SAN PELLEGRINO Tonic, 200ml sklo (bal. 24ks)
24,24 € 1,01 €/ks

Novinka

SANPELLEGRINO Tonic s dubovým extraktom má jedinečný a pružný chuťový profil, ktorý je lahodný vďaka jemným a pretrvávajúcim bublinkám nepotláčajúcim chuť akéhokoľvek miešaného nápoja.

SAN PELLEGRINO Červený pomaranč BIO, 200ml sklo (bal. 24ks)
24,24 € 1,01 €/ks

Novinka

Aranciata Rossa BIO je vyrobený zo 100% organických talianskych červených pomarančov, organického trstinového cukru a prírodnej pomarančovej arómy. Vďaka zamatovo sladkej chuti vyváženej s jemnou kyslosťou z kvalitných krvavo červených pomarančov je skutočne osviežujúci.

SAN PELLEGRINO Ginger beer, 200ml sklo (bal. 24ks)
24,24 € 1,01 €/ks

Novinka

Zázvorový extrakt dodáva tomuto prémiovému nápoju nepopierateľnú zázvorovú vôňu a chuť. Jemný a štipľavý s nádychom horkosti aj sladkosti, zanecháva na chuťových pohárikoch citrusovú sviežosť a pretrvávajúce teplo vďaka zázvoru.

SAN PELLEGRINO Citrón BIO, 200ml sklo (bal. 24ks)
24,24 € 1,01 €/ks

Novinka

Tento prémiový sýtený nápoj je vyrobený zo 100% organických sicílskych citrónov a organického trstinového cukru a prírodnej citrónovej arómy s cieľom pravého talianskeho gastro zážitku. Limonata BIO sa vyznačuje jemnými bublinkami, intenzívnou arómou.

SAN PELLEGRINO Tonic citrus, 200ml sklo (bal. 24ks)
24,24 € 1,01 €/ks

Novinka

SANPELLEGRINO Tonic Citrus je voňavý tonikový nápoj, ktorého jemná príchuť citrusového ovocia vytvára okamžite rozpoznateľný buket zanechávajúci na chuťových pohárikoch osviežujúce tóny citrónu.Tento prémiový nápoj je vďaka vyváženej chuti ľahko kombinovateľný.