Martom DEXIFY shampoo - detoxikačný energizujúci šampón 250ml
28 €

Novinka

DEXIFY je detoxikačný energizujúci šampón, ktorý umýva a čistí pokožku a vlasy. Zanecháva príjemný pocit čistoty a upokojí svrbenie a podráždenie vlasovej pokožky. Chráni vlasy pred vonkajšími faktormi: jemným prachom a ultrafialovým žiarením.

Martom BREEZE treatment - ukľudňujúci fluid proti začervenaniu 150ml
28 €

Novinka

Upokojujúca tekutina na pokožku hlavy. BREEZE fluid je určené na normalizáciu pokožky hlavy, so stimulačným účinkom. Zaručuje okamžitý upokojujúci efekt pre začervenanú a dehydrovanú pokožku. Posilňuje vlasové cibuľky (folikuly) a má upokojujúce vlastnosti pre citlivú pokožku hlavy.

Martom LIFE - intenzívne sérum proti vypadávaniu vlasov 6x10ml
68 €

Novinka

Intenzívne sérum proti vypadávaniu vlasov. LIFE stimuluje rast vlasov vďaka prítomnosti látky KOPEXIL a biomimetických aminokyselín. Tento ošetrujúci prípravok očisťuje pokožku a posilňuje vlasové cibuľky, čím sa spomalí padanie vlasov. Navyše dodáva tenkým a oslabeným vlasom lepšiu hustotu.

Martom RISE shampoo - šampón zväčšujúci objem vlasov 250ml
28 €

Novinka

RISE šampón je ideálne riešenie ako dodať jemným vlasom objem a tvar, bez toho aby oťaželi. Proteínová zmes dodáva konzistenciu vlasovej stonke čím jej zväčší objem a aktívna voda z Goji, ružového korenia a čučoriedky znovu oživia pokožku.

Martom DUTY Smooth - hodvábny vyhladzujúci krém 100ml
25 €

Novinka

Vyhladzujúci hodvábny krém. Chráni pred vonkajšou vlhkosťou. DUTY je vyhladzujúci krém, ktorý dodáva neposlušným vlasom želaný vzhľad a extrémne rovný efekt. Vytvára elastický film na vlasovej stonke, ktorý ho ochráni pred teplom.

Martom FIRST - detoxikačný ošetrujúci fluid 150ml
25 €

Novinka

Detoxikačná výživa na odstránenie nečistôt. FIRST je výživa na ošetrenie pokožky hlavy a vlasov. Ideálne na odstránenie nečistôt, toxínov a dezinfekciu. Používa sa pred šampónom a kondicionérom. Chráni pokožku a vlasy pred jemným prachom a voľnými radikálmi. Dodáva príjemný pocit sviežosti.

Martom GRACE conditioner - kondicionér podporujúci objem a lesk vlasov 250ml
30 €

Novinka

Kondicionér na zväčšenie objemu a lesk vlasov. GRACE kondicionér dodáva riedkym vlasom objem a tvar bez toho aby ich zaťažil. Proteínová zmes dodáva konzistenciu vlasovej stonke a pôsobí na objem štruktúry vlasu. Po umytí šampónom sa môže použiť ako maska, vlasy sa budú dať dobre rozčesať.

Martom LOOP CURL - tvarovací fluid pre nádherné kučery 100ml
25 €

Novinka

Tvarovač pre dokonalé kučery. LOOP dodáva kučeravým vlasom tvar a zvýrazňuje kučery tak, aby bol záverečný efekt úplne prirodzený. Jeho jemná konzistencia tvaruje kučeru, aby zostala pružná a výrazná. Dáva vlasom svieži zamatový vzhľad. Zaručuje trvácnosť účesu aj na nasledujúci deň.

Martom MIST shampo - hydratačný a výživný šampón 250ml
28 €

Novinka

Hydratačný a vyživujúci šampón. MIST je hydratačný šampón, ktorý zaručuje pokožke a suchým vlasom hydratáciu až na 72 hodín, vďaka látke PENTAVITIN® 100% prírodná látka zložená z čistých uhľohydrátov.

Martom PRIME - krém pre tvarovanie účesu 150ml
27 €

Novinka

Krém na tvarovanie účesu s revitalizačným efektom proti matnosti vlasov. PRIME krém dodáva vlasom súdržnosť a pripravuje ich na tvarovanie, vďaka čomu zlepšuje trvácnosť účesu. Ak sa aplikuje pred vysušením, hydratuje celý vlasový obal a bojuje proti neželanému zvlneniu vlasov.

Martom SOUL Cream - jemný tvarovací fluid 100ml
25 €

Novinka

Tvarujúci tekutý krém. SOUL je tvarujúci krém na modelovanie všetkých druhov účesu. Dodáva vlasom pružnosť a hebkosť . Nezanecháva po sebe zvyšky fluidu. SOUL vytvára okolo vlasového obalu elastický film, ktorý ho ochráni pred teplom, počas tepelnej úpravy účesu.

Martom TUNE - fluidný sprej na ľahké rozčesanie vlasov 150ml
27 €

Novinka

TUNE – fluidný sprej na ľahké rozčesanie vlasov 150ml. Uvoľňuje zauzlené vlasy a pripravuje ich na vysušenie. Ľahké rozčesanie, hydratácia, antioxidačné a očisťujúce vlastnosti. Vôňa: Amber & White Musk (Biely Mach).