Lagris Fazuľa farebná 5000g
17,81 €

Novinka

Peruánski Indiáni ju poznali a pestovali už pred viac ako 1000 rokmi, k nám sa fazuľa dostala až nejakú dobu po objavení Ameriky.Od tej doby sa stala súčasťou jedálničkov i pre svoj obsah bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok.

Lagris Krúpy jačmenné č.10 500g (bal. 12ks)
11,60 €

Novinka

Jačmeň je jednou z najstarších obilnín na svete. Už pre staroveké národy Egypt, Rím, India, Čina sa stal dôležitou surovinou pre prípravu jačmennej kaše, odvarov, ale i piva.

Lagris Krúpy jačmenné č.3 500g (bal. 12ks)
11 €

Novinka

Jačmeň je jednou z najstarších obilnín na svete. Už pre staroveké národy Egypt, Rím, India, Čina sa stal dôležitou surovinou pre prípravu jačmennej kaše, odvarov, ale i piva. Môže sa použiť na prípravu placiek, šalátov, polievok, takisto býva i súčasťou prípravy jaterníc.

Lagris Šošovica veľkozrnná 5000g
15,90 €

Novinka

Šošovica pochádza z prednej Ázie a je významnou súčasťou ľudskej potravy už od neolitu. Šošovica podobne ako iné strukoviny je veľmi výživná, zasycujúca a obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov.

Lagris Fazuľa biela malá 5000g
17,96 €

Novinka

Peruánski Indiáni ju poznali a pestovali už pred viac ako 10 00 rokmi, k nám sa fazuľa dostala až nejakú dobu po objavení Ameriky.Od tej doby sa stala súčasťou jedálničkov i pre svoj obsah bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok.