vybavení pro úklid

Upresniť parametre
LAKMA Sidolux Universal Soda Power Japanese Cherry 1 l - univerzálny čistiaci prostriedok Mapa Professionnel MAPA Duo-Nit 180 latexové rukavice s odolnosťou proti olejom - veľkosť 9
LAKMA Sidolux Universal Soda Power Japanese Cherry 1 l - univerzálny čistiaci prostriedok

Sidolux UNI Japanese Cherry – parfumovaný univerzálny čistiaci prostriedok je univerzálny a krásne voňavý čistiaci prostriedok na všetky typy umývateľných povrchov v každej domácnosti.

môžete mať 31.05 - 01.06

Madel NEFLEK SMACCHIO TUTTO SPRAY 500 ml - odstraňovač škvŕn z textílií Mapa Professionnel MAPA Duo-Nit 180 latexové rukavice s odolnosťou proti olejom - veľkosť 9
Madel NEFLEK SMACCHIO TUTTO SPRAY 500 ml - odstraňovač škvŕn z textílií

NEFLEK SMACCHIO TUTTO SPRAY – odstraňovač škvŕn Smacchio Tutto na báze enzýmov ľahko odstráni rôzne škvrny na bielom i farebnom oblečení a látkach.

môžete mať 31.05 - 01.06

Mapa Professionnel MAPA Duo-Nit 180 latexové rukavice s odolnosťou proti olejom - veľkosť 9 Mapa Professionnel MAPA Duo-Nit 180 latexové rukavice s odolnosťou proti olejom - veľkosť 9
Mapa Professionnel MAPA Duo-Nit 180 latexové rukavice s odolnosťou proti olejom - veľkosť 9

MAPA Duo-Nit 180 – tieto rukavice z latexu sú odolné voči olejom a mazivám. Majú vnútornú velúrovú úpravu a vonkajšie reliéfne vzorovanie. Výhody:

komfortná bavlnená vložka vhodné pre kontakt s potravinami chlórovaná úprava pre lepšiu ochranu spracovávaných produktov Na čo sú rukavice ideálne?

môžete mať 31.05 - 01.06

Mediclean Diament Lemon MC510 na ručné umývanie riadu s vôňou citrónu - 1 l Mediclean Diament Lemon MC510 na ručné umývanie riadu s vôňou citrónu - 1 l
Mediclean Diament Lemon MC510 na ručné umývanie riadu s vôňou citrónu - 1 l

MC 510 Diament Lemon 1 l s citrónovou vôňou – prostriedok na ručné umývanie riadu a zariadení a kuchynských povrchov. PH 7. Má príjemnú citrónovú vôňu. Nezanecháva šmuhy a škvrny. Vďaka obsahu derivátov kokosového oleja chráni pokožku pred podráždením. Prostriedok má pH neutrálnej pokožke.

môžete mať 31.05 - 01.06

SC Johnson Duck 5v1 tekutý WC čistič Pine 750 ml Mediclean Diament Lemon MC510 na ručné umývanie riadu s vôňou citrónu - 1 l
SC Johnson Duck 5v1 tekutý WC čistič Pine 750 ml

Tekutý čistič WC Duck 5v1 – tento čistič WC s príjemnou lesnou vôňou dokonale čistí toaletu, odstraňuje vodný kameň a iné nečistoty. Má prakticky zakrivené hrdlo fľaše, ktoré ľahko dosiahne pod okraj WC misy, kde sa usadeniny vyskytujú najviac.

môžete mať 31.05 - 01.06

SC Johnson Glade by Brise 5v1 osviežovač vzduchu, ocean - 300 ml Mediclean Diament Lemon MC510 na ručné umývanie riadu s vôňou citrónu - 1 l
SC Johnson Glade by Brise 5v1 osviežovač vzduchu, ocean - 300 ml

Glade by Brise osviežovač vzduchu OCEAN veľmi príjemná vôňa oceánu odstraňuje pachy bez toho, aby ich zakrývala, a zanecháva svieži pocit na dlhé hodiny. Jedinečná vôňa oceánu vám navodí pokojnú a relaxačnú atmosféru kdekoľvek a kedykoľvek. Návod na použitie : Pred použitím pretrepte.

môžete mať 31.05 - 01.06

vybaveniprouklid.cz Autohuba JUMBO umývacie vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná záveska Citrus
vybaveniprouklid.cz Autohuba JUMBO umývacie

Autohuba JUMBO umývacia – výborná špongia určená na ručné umývanie áut, na umývanie poťahov a čalúnenie, kobercov atď. Je jemná, ale pevná neroztrhne sa vám v ruke, keď je namočená. Dobre sa žmýkame a nedržia v sebe nečistoty. Cena za kus.

môžete mať 31.05 - 01.06

vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná záveska Citrus vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná záveska Citrus
vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná záveska Citrus

Hang Tag – vonná záveska vôňa citrus – viacúčelová vonná gélová záveska pre nádherné prevoňanie vašich menších priestorov. Vhodné úplne všade napr. prevoňanie menších priestorov toaliet, šatníkových skríň, interiérov automobilov, wc, šatne, atď.

môžete mať 31.05 - 01.06

vybaveniprouklid.cz Kefa na radiátory dlhá vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná záveska Citrus
vybaveniprouklid.cz Kefa na radiátory dlhá

Kefa na radiátory dlhá 80 cm – vhodná na čistenie radiátorových rebier, dosiahnete do úzkych štrbín a ometete všetok prach. Kefu je možné tvarovať. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 12 ks.

môžete mať 31.05 - 01.06

Waschkönig Fruhlingsbrise aviváž 2 l vybaveniprouklid.cz WC sitko do pisoára s tabletou
Waschkönig Fruhlingsbrise aviváž 2 l

Zmäkčovač Waschkönig Rotblumen 2 l – zelený

Dlhotrvajúca sviežosť vďaka jedinečnej technológii založenej na mikrokapsuliach, ktoré uvoľňujú vôňu postupne, aby si bielizeň zachovala svoju prirodzenú sviežu vôňu po mnoho dní.

môžete mať 31.05 - 01.06

Waschkönig Sensitive prací gél 3,305 l vybaveniprouklid.cz WC sitko do pisoára s tabletou
Waschkönig Sensitive prací gél 3,305 l

WaschKönig Sensitive prací gél – univerzálny prací gél s jemnou vôňou aloe vera, ktorý je obzvlášť vhodný na pranie detskej bielizne alebo pre osoby s citlivou pokožkou. Účinne odstraňuje nečistoty už pri nízkych pracích teplotách. Nedráždi pokožku. Zabraňuje opätovnému zašpineniu textílií.

môžete mať 31.05 - 01.06

vybaveniprouklid.cz WC sitko do pisoára s tabletou vybaveniprouklid.cz WC sitko do pisoára s tabletou
vybaveniprouklid.cz WC sitko do pisoára s tabletou

Pisoárový filter s tabletou 2v1 – na ochranu pred zápachom a odpadovými cestami. Sitko má trvalý dezodoračný účinok 30 dní. Počas preplachovania sa blok postupne rozpúšťa a ľahko vyberateľné sitko nebráni bežnému čisteniu. Použiť ho je možné do pisoára v reštauráciách, nemocniciach alebo školách.

môžete mať 31.05 - 01.06

Unger ErgoTec Ninja Profesionálna sada na umývanie okien 4v1 Cantini Stierka a rozmývač na okná 20 cm s duralovou tyčou 38 cm
Unger ErgoTec Ninja Profesionálna sada na umývanie okien 4v1

Súprava na čistenie okien UNGER ErgoTec Ninja 4v1 – prémiový rad na čistenie okien a skla na profesionálne použitie.

môžete mať 31.05 - 01.06

Cormen CLEAMEN 301/401 osviežovač, neutralizátor pachov 500 ml Cantini Stierka a rozmývač na okná 20 cm s duralovou tyčou 38 cm
Cormen CLEAMEN 301/401 osviežovač, neutralizátor pachov 500 ml

CLEAMEN 301/401 neutralizátor zápachu 550 ml – neutralizátor zápachu a osviežovač hygieny. Účinne rozkladá pachy a zanecháva sviežu vôňu. Neutralizuje pachy na povrchoch, v tkaninách a v priestore. Používa sa ako sprej, buď jednoduchým nastriekaním do priestoru, alebo pridaním do vedra pri čistení…

môžete mať 31.05 - 01.06

Cantini Stierka a rozmývač na okná 20 cm s duralovou tyčou 38 cm Cantini Stierka a rozmývač na okná 20 cm s duralovou tyčou 38 cm
Cantini Stierka a rozmývač na okná 20 cm s duralovou tyčou 38 cm

Stierka na okná a podložka pod okná 20 cm s duralovou tyčou 38 cm – Stierka na okná je vhodná na základné bežné použitie v domácnosti, na čerpacích staniciach, v garáži atď. úsporné prevedenie = dobrá cena. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 6 ks.

môžete mať 31.05 - 01.06

Cormen CLEAMEN 410 kúpeľne 1 l Espeon Rukavice upratovacie jednorazové LATEX FIT púdrované S
Cormen CLEAMEN 410 kúpeľne 1 l

CLEAMEN 410 kúpeľne 1 l – koncentrovaný prostriedok určený na priame použitie v rámci umývania sanitárnych a umyvárenských plôch ako sú obklady, umývadlá, vane, sprchové kúty, umývadlá, batérie, vonkajšie časti toaletných mís atď.

môžete mať 31.05 - 01.06

Espeon Rukavice upratovacie jednorazové LATEX FIT púdrované S Espeon Rukavice upratovacie jednorazové LATEX FIT púdrované S
Espeon Rukavice upratovacie jednorazové LATEX FIT púdrované S

Latexové rukavice LATEX FIT veľkosť S – jednorazové ochranné rukavice sú vyrobené z prírodného latexu s vysokým stupňom kvality. Rukavice sú napudrované jemným kukuričným vstrebateľným škrobom, ktorý uľahčuje ich nasadzovanie aj na spotené ruky.

môžete mať 31.05 - 01.06

Unger Ergo predĺženie rukoväte o 14 cm Espeon Rukavice upratovacie jednorazové LATEX FIT púdrované S
Unger Ergo predĺženie rukoväte o 14 cm

Predĺženie rukoväte ERGO 14 cm, od spoločnosti UNGER, na čistenie skla – vhodné pre všetky nástroje s kužeľom. Ponúka dodatočný dosah na bezpečnejšie umývanie bez nutnosti použitia rebríka.

môžete mať 31.05 - 01.06

EASTMOP Upratovací vozík Clarol 2 x 17 l - bez žmýkača EASTMOP Upratovací vozík KOMBI JOOKY II kompletná výbava 3 ks EŠTE LEPŠÍ CENA!
EASTMOP Upratovací vozík Clarol 2 x 17 l - bez žmýkača

Upratovací vozík Clarol 2 × 17 l bez žmýkača – obsahuje rukoväť a podvozok, kolieska a vedrá 2 × 17 l – je možné dokúpiť košíky a ďalšie vybavenie viď súvisiaci tovar. Kvalitné prevedenie upratovacieho vozíka Clarol je v prevedení pochrómovaný kov.

môžete mať 31.05 - 01.06

EASTMOP Upratovací vozík KOMBI JOOKY II kompletná výbava 3 ks EŠTE LEPŠÍ CENA! EASTMOP Upratovací vozík KOMBI JOOKY II kompletná výbava 3 ks EŠTE LEPŠÍ CENA!
EASTMOP Upratovací vozík KOMBI JOOKY II kompletná výbava 3 ks EŠTE LEPŠÍ CENA!

KOMBI JOOKY II upratovací vozík kompletné vybavenie – KOMBI JOOKY II je upratovací vozík vhodný na upratovanie väčších priestorov kancelárií a hotelov, autosalónov, nemocníc a ďalších. Upratovací vozík JOOKY II sa vyznačuje pevnou konštrukciou pri skvelej mobilite.

môžete mať 31.05 - 01.06

Espeon Rukavice jednorazové nitrilové nepudrované COMFORT S, modré EASTMOP Upratovací vozík KOMBI JOOKY II kompletná výbava 3 ks EŠTE LEPŠÍ CENA!
Espeon Rukavice jednorazové nitrilové nepudrované COMFORT S, modré

Nitrilové rukavice COMFORT veľkosť S – jednorazové ochranné rukavice sú vyrobené zo 100 % syntetického nitrilu, neobsahujú prášok ani latex a nespôsobujú alergické reakcie. Rukavice sú pevné a odolné.

môžete mať 31.05 - 01.06

Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoko alkalický 1 l Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoko alkalický 1 l
Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoko alkalický 1 l

Vysoko alkalický čistiaci prostriedok na podlahy MG130 1 l – vysoko alkalický čistiaci prostriedok je skvelým pomocníkom na vytieranie a dôkladné čistenie podláh, možno ho použiť na strojové vytieranie a je vhodný aj na čistenie veľmi znečistených podláh mopom.

môžete mať 31.05 - 01.06

UNILEVER Savo čistiaci prostriedok do kuchyne 500 ml Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoko alkalický 1 l
UNILEVER Savo čistiaci prostriedok do kuchyne 500 ml

Savo na kuchyne 0,5 l – účinne a šetrne odstraňuje mastnotu aj usadené nečistoty zo všetkých umývateľných povrchov v kuchyni. Savo je vhodné na pracovné dosky, nerezové plochy, obkladačky, umelohmotné alebo sklenené plochy.

môžete mať 31.05 - 01.06

vybaveniprouklid.cz Plastový vedierko 5 l s vekom Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoko alkalický 1 l
vybaveniprouklid.cz Plastový vedierko 5 l s vekom

Plastové vedro – vyrobené z kvalitného plastu je skvelým pomocníkom pri upratovaní domácnosti. Vedierko disponuje pevným držadlom, ktoré umožňuje pohodlené prenášanie. Vedierko ich dodávam s vekom!

môžete mať 31.05 - 01.06